Senatne mūsdienās


 
×

SākumsKo darītDarbnīcasDabas rotu darbnīca

Dabas rotu darbnīca

"Pirmo rotaslietu no dabas materiāliem uztaisīju no kokapstrādes pārpalikumiem (klucīšiem, stienīšiem) un Gaujas krastos savāktiem gliemežvākiem. Lai rotas būtu daudzveidīgākas, meklēju arvien jaunus materiālus, ko varētu izmantot. Piemēram, atklāju, ka ļoti dekoratīvas ir violetas krāsas cūkupupas, lazdu rieksti, arī kafijas pupiņas..."
Dabas rotu darbnīcā katrs pats var savērt dažādas dabas materiālu rotas – aproces, auskarus, kaklarotas, atslēgu piekarus, kā arī iegādāties gatavos izstrādājumus. To izgatavošanā, galvenokārt tiek izmantoti dabas materiāli: koks, kastaņi, dažādu augļu, ogu sēklas un kauliņi, gliemežvāki u.c.

CENA
Minimālā darbnīcas cena 30 eiro. Šīs summas ietvaros varēsiet izgatavot rotas pēc attiecīgām izmaksām: aproce vai atlēgu piekariņš - 2 eur, auskari 1.50 eur, kaklarotu izmaksas tiek aprēķinātas pēc izlietoto materiālu apjoma - tas ir 1.50 eiro par katriem 10 cm savērtā materiāla.
Darbnīca atrodas Vienkoču parka teritorijā un tāpēc katram tās apmeklētājam būs jāpērk arī ieejas biļete parkā.

Piedāvājums ekskursantu grupām: pēc Vienkoču parka apskates iespēja Dabas rotu darbnīcā izgatavot katram pašam savu suvenīru - atslēgu piekaru vai aproci.

Aptuvenais darbošanās laiks: 30  min. Optimālais skaits vienai grupai: 8-15 cilvēki.

Cena: atslēgu piekariņš vai aproce -  2,00 €/no personas + ieejas biļete Vienkoču parkā (minimālā darbnīcas cena 30 € līdz 15 pers.; par katru nākamo pers. + 2 € no cilvēka).

Darbošanos nepieciešams iepriekš pieteikt:
- rotu darbnīcas saimniecei Agnesei pa tālr. +371 26457826
- vai pa Vienkoču parka informācijas tālruni +371 29329065

Koka suvenīra (dūceņi, atslēgu piekari) izgatavošanas darbnīca (apm. 40 min)

Minimālā cena 30 € līdz 10 pers.; par katru nākamo pers. + 3 € no cilvēka, + biļetes

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top