Senatne mūsdienās


 
Cēsu Jaunās pils Lielais salons

Atjaunotās Cēsu Jaunās pils Lielais salons ar vieglajiem un graciozajiem rožu rakstiem uz salona sienām, plašumu, krāšņo pils dārza ainavu aiz logiem padara jebkuru laulību ceremoniju īpaši svinīgu un neaizmirstamu.

Pils laukums 9, Cēsis
Tālrunis:+371 27878549
Epasts: ieva.kleine@cesis.lv
www.cesupils.lv

Vairāk

Ungurmuiža

Ungurmuiža - muiža zem ozoliem - atrodas īpašā vietā, kur senatnes auras apvītās koka ēkas, liepas un milzu ozoli stāsta mīlestības stāstus gadsimtu garumā.

Kungu mājas svinību zāle, terase vai muižas parks ir lieliska vieta skaistākajiem dzīves mirkļiem – kāzu svinībām un laulību ceremonijām.
Pēc ceremonijas šeit var saskandināt šampānieša glāzes, aplūkot seno ēku un uzrakstīt mīlestības apliecinājumu turpat zem senajiem ozoliem. Zirga pajūgs jaunajam pārim vai jaunajam pārim ar vedējiem būs īpašu atmiņu vērts!

Laulību ceremonijas dokumentālo pusi palīdz sakārtot Pārgaujas novada Dzimtsarakstu nodaļas darbinieki.

Tālrunis: +371 64134426
Epasts: dzimtsaraksti@pargaujasnovads.lv

Vairāk

Veselavas muiža

Kāzas cilvēka mūžā ir īpaši svētki, tāpēc šīm svinībām izvēloties lauku klusuma ieskauto romantisko Veselavas muižu un brīnišķīgo dārzu, tās būs vēl neaizmirstamākas.

Rožu smarža aicina muižas grezni rotātajās zālēs, kur mazajā svinību zālē ir iespēja reģistrēt laulību. Vasarā laulību reģistrācija tiek piedāvāta muižas dārzā, kur dažādu krāsu rožu arkās var izvēlēties sev tīkamāko vietu ceremonijai. Pēc svinīgās laulību reģistrācijas jaunais pāris kopā ar viesiem, atbilstoši gadalaikam, var baudīt pirmo dzirkstošo šampanieša tostu salonā pie kamīna, vai muižas dārzā zem simtgadīgiem ozoliem.

Papildus piedāvājums: fotografēšanās muižā vai tās rožu dārzā, ceļojums muižas muzejā, iespēja nodejot savu pirmo kāzu deju, vizināšanās ziedu laivā muižas dīķi.

„Viesturi”, Veselavas pag., Priekuļu nov.,
Tālrunis: +371 29427793; +371 29247403
irisa.uldrike@priekulunovads.lv; emerita2@inbox.lv

Vairāk

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top