Senatne mūsdienās


 
Cēsu pils dārzs

Pils dārzam ir īpaša simboliska nozīme. Tas ir kā tilts starp pagātni un nākotni, kur Livonijas pils varenie mūri stāsta pagātnes notikumus, bet Jaunās pils elegantais vieglums liecina par mūsdienu izsmalcinātību. Kāzu ceremonija šeit iegūst tādu noskaņu, kas paliek atmiņā uz mūžu ne tikai jaunajam pārim, bet arī viesiem.

Īstiem senatnes cienītājiem ir unikāla iespēja laulību ceremoniju noturēt Viduslaiku pils greznākajā telpā – Rietuma torņa Mestra zālē, nonākšana līdz kurai jau ir kā aizraujošs ceļojums viduslaikos. Biezie pils mūri, kāpnes, kurās vēl atbalsojas bruņinieku cēlā gaita, un romantiskā lukturīšu gaisma radīs patiesi neaizmirstamas sajūtas šajā īpašajā dienā.

Tālrunis:+371 27878549
Epasts: ieva.kleine@cesis.lv
www.cesupils.lv

Vairāk

Cēsu Pils parks

Cēsu pilsmuižas īpašnieka grāfa Karla Gustava fon Zīversa laikā izveidoto Pils parku pelnīti uzskata par vienu no visizcilākajiem un savdabīgākajiem 19. gs. pirmās puses ainavu parkiem Latvijā.

Pavasarī pils parks ir kā oāze pilsētas sirdī ar maigo zaļumu, pieneņu dzeltenumu un putnu nebeidzamo līksmi.

Vasarā liepziedu smarža un koku paēna sniegs veldzi saules nogurdinātajiem, lai pēc jāvārda teikšanas varētu iemalkot atspirdzinošu šampanieti.

Rudenī, kad majestātiskie koki birdina košas lapu vēstules, zeltītas takas iezīmējas kā ceļazīmes, solot jaunajam pārim bagātu mūžu.

Romantisko noskaņu papildina fotografēšanās kādā no graciozajām lapenēm vai pirmā kopējā pastaiga parkā pāri koka tiltam uz mīlestības saliņu.

Tālrunis:+371 27878549
Epasts: ieva.kleine@cesis.lv
www.cesupils.lv

Vairāk

Svētavots

Svētavota dabas parks ir lieliska vieta svinīgai laulību reģistrēšanai. Šeit jaunais pāris un kāzu viesi būs netraucēti un jutīsies kā pasaku valstībā.

Pēc ceremonijas pie īpašā altāra, jaunajam pārim ir iespēja veikt senu rituālu, kas piepilda vēlēšanos un satuvina jauno vīru un sievu.

Atpūtas iela 12, Cēsis
Tālrunis +371 29460660  svetavots@svetavots.lv
www.svetavots.lv

Vairāk

Ieriķu dzirnavas

Pie Vidzemes šosejas Ieriķos starp Siguldu un Cēsīm, daba un cilvēki ir izveidojuši brīnišķīgu nesteidzīgas atpūtas vietu.

Šeit var smelties spēkus, vērojot Melderupes ūdenskritumus, vienmēr mainīgo un savdabīgo floristikas ekspozīciju, gūt enerģiju no iespaidīgā ūdensrata cēlās gaitas. Šeit pie dabas altāra ir iespējams noslēgt savienību uz mūžu.

SIA  „Dzirnavu taka”
Tālrunis +371 28396804 (Ieva)
meiere.ieva@gmail.com
www.ierikudzirnavas.lv

Vairāk

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top