Senatne mūsdienās

Cēsis
Sunny
27°C
 

SākumsZiņas Jaunā gada svinības Cēsīs

29.12.2018

31. decembra vakarā uz Jaunā gada sagaidīšanas svētkiem aicina vairākas iemīļotas vietas Cēsu pilsētā.

Mākslas telpa Mala interesentus ielūdz uz pēdējo kopābūšanu ar tādu mākslas telpu "Mala", kādu to līdz šim pazinām - jauns gads, jaunas pārmaiņas!

Vakara programmā:
MALAS ATSKRŪVĒŠANA - nelieli "rokdarbi", palīdzot atskrūvēt visu, kas pieskrūvēts un izjaukt, kas izjaucamas, lai izvākšanās būtu ātrāka un vienkāršāka, DIY KOKTEIĻI, DIY ĒDIENI, DIY MŪZIKA - veltījums MALAI, 30 minūšu DJ sets no MALAI tuviem draugiem visas nakts garumā.

Fonoklubs kā allaž cer jaunu gadu iesākt ar grandiozu ballīti lielisku cilvēku kompānijā, tāpēc pusnaktī, uzreiz pēc uguņošanas Cēsu pilsētas centrā, vērs durvis, lai turpinātu svinības līdz pat pieciem rītā.

Viesnīca “Villa Santa” 31. decembrī, plkst. 20:00 aicina uz Vecgada balli kopā ar grupu "Rahu the fool" un īpašu šefpavāra četru kārtu vakariņu piedāvājumu. Vakara gaitā būs Taro kāršu zīlēšanas salons ar noslēpumainu zīlnieku, savukārt pusnaktī būs salūts un tiks pasniegta šampanieša glāze.

Žagarkalns aicina uz Jaunā gada sagaidīšanu kalnā! Slēpošana 31. decembrī tiks uzsākta jau plkst. 10:00 un turpināsies līdz pat 3:00 naktī. Kalna ballīte sāksies no plkst 22:00. Pusnaktī gaidāms arī salūts, tam paredzēts arī īpašs priekšnesums, kurā piedalīsies visi Žagarkalna instruktori un kalna tehniskā dienesta puiši.

Slēpošanas un atpūtas parks "Ozolkalns" vecgada vakaru sola aizvadīt ar disko kalna galā un piedāvās baudīt uz ugunskura gatavotu zupu. Turpat uz vietas varēsi liet laimīti, slēpot līdz pat plkst. 03:00 un, protams, sagaidīt gadu mijas salūtu.

Kā arī plkst. 23:30 ikviens ir aicināts uz tikšanos Vienības laukumā, lai kopīgi atskatītos uz aizvadītā gadā paveikto un ar salūtu sagaidītu Jauno 2019. gadu! Dejas un mūzika Vienības laukumā turpināsies līdz pat plkst. 01:00.

 

Laimīgu Jauno gadu!

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- sestdiena 10:00 - 18:00

Svētdiena 10:00 - 15:00

Top