Senatne mūsdienās


 

SākumsZiņas Izsludināts jaunā Cēsu novada tūrisma vizuālās identitātes konkurss

25.01.2023

Izsludināts jaunā Cēsu novada tūrisma vizuālās identitātes konkurss

Cēsu novada tūrisma attīstības aģentūra līdz 12. februārim aicina iesniegt piedāvājumus apvienotā Cēsu novada tūrisma vizuālajai identitātei. Konkursa mērķis ir iegūt autentisku, oriģinālu Cēsu novada tūrisma zīmola dizaina koncepciju, kas veicinātu novada atpazīstamību un atspoguļotu apvienoto Cēsu novadu kā starptautiski konkurētspējīgu, kvalitatīvu tūrisma galamērķi ar labvēlīgu vidi uzņēmējdarbības attīstībai.

Pēc Administratīvi teritoriālās reformas jaunajā Cēsu novadā apvienojušies 7 novadi un 21 pagasts, no Amatas līdz Zosēnu pagastam, saglabājot Cēsīm un Līgatnei pilsētas statusu teritoriālajā iedalījumā. Līdz ar funkciju un iestāžu apvienošanu, nepieciešama arī vienota novada komunikācija, kuras pamatā ir kopīgs mērķis – veicināt novada tūrisma produktu eksportspēju.

Par konkursa vadmotīvu tika izvēlēta uzņēmuma “Draugiem Group” ideja – “Cēsis pievelk”, kas tika paplašināta visa novada kontekstā – “Cēsu novads pievelk”. Pērnajā gadā ar “Cēsis pievelk” moto “Draugiem Group” savā mājvietā, Cēsīs, uzsāka pilsētas skvēra labiekārtošanu. “Cēsu novads un Cēsis kā novada centrs pievelk ar savu dažādību un spēju pielāgoties katra tūrista individuālajām vajadzībām un vērtībām, ļaujot izpausties katrai novada unikālajai personībai. Sagaidām, ka arī vizuālā identitāte palīdzēs to izcelt,” stāsta pašvaldības aģentūras “Cēsu novada tūrisma attīstības aģentūra” direktore Madara Lasmane.

Pretendenti darbus var iesniegt līdz 2023. gada 12. februārim plkst. 24.00. Konkursa žūrija sastāv no savas jomas profesionāļiem – tajā ir gan mārketinga un zīmolvedības speciālisti, gan teorētiķi, dizaineri, Cēsu novada pašvaldības un Cēsu novada tūrisma attīstības aģentūras pārstāvji. Konkurss ir atklāts, un katrs pretendents tajā var iesniegt neierobežotu darbu skaitu. Konkursam var iesniegt arī vizuālās identitātes konceptu vai daļēji izstrādātas vizuālās identitātes vadlīnijas, kas tiktu pabeigtas pēc konkursa noslēguma. Konkursa uzvarētājs saņems atlīdzību 7000,00 Eur apmērā pirms nodokļu nomaksas.

Ar detalizētu informāciju par konkursa norisi, vērtēšanas kritērijiem, pieteikuma formātu un tehnisko specifikāciju iespējams iepazīties konkursa nolikumā šeit:  https://www.cesis.lv/lv/turisms/informacija/konkursi/

Papildu informācija:

P/A “Cēsu novada tūrisma attīstības aģentūra”

Mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītāja

Jeļena Volkova

jelena.volkova@cesunovads.lv

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top