Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly cloudy
20°C
 

SākumsZiņas Izaicini sevi ar Roadgames spēli “Cēsu kaujas”

22.06.2021

Izaicini sevi ar Roadgames spēli “Cēsu kaujas”

22.jūnijā tiek svinēta Latvijas Uzvaras diena un Cēsu kauju atceres diena! Sumini šos svētkus ar izzinošu, piedzīvojumu un izaicinājumu Roadgames spēli “Cēsu kaujas”. Tā ir pieejama no 22.jūnija līdz 27.jūnijam.

Lai spēlētu Tev būs nepieciešamas ne tikai zināšanas par Cēsu kaujām, bet arī attapība, acīgums un veiksme! Apskati spēles laukumu, izdomā savu stratēģiju un esi vērīgs, jo pavedienus varēsi manīt pa ceļam spēles gaitā. Uzticies savai intuīcijai un atbildes zini vai mini!

Spēles nosacījumi:

  • Jāizveido komanda 1-4 dalībnieku sastāvā;
  • Spēli vari veikt ar kājām vai velosipēdu;
  • Lai sāktu spēli, vienam no komandas dalībniekiem nepieciešams lejupielādēt telefonā Roadgames mobilo lietotni (Google Play veikalā vai App Store). Telefonam jābūt ar GPS pieslēgumu, vēlams nodrošināties ar portatīvo lādētāju-akumulatoru (power bank);
  • Lietotnē, pie zaļās atslēdziņas simbola "Ievadīt kodu", jāieraksta atslēgas vārds: CESUKAUJAS. Bezmaksas pieejas kodu skaits ir ierobežots;
  • Spēli var sākt no jebkuras vietas spēles teritorijā;

Komanda, kas spēlē iegūs visvairāk punktus, saņems balvu – dāvanu karti Līgatnes "Pavāru mājas" apmeklējumam 50 EUR vērtībā. Starp visām pārējām dalībnieku komandām tiks izlozēta dāvanu karte 25 EUR vērtībā restorānā un viesnīcā “Kārļamuiža”.

Pirms 102 gadiem Latvijas valsts pastāvēšana tika izcīnīta Neatkarības kara laikā. Pagrieziena punkts kara gaitā notika tieši Ziemeļlatvijas frontes līnijā, kur latviešu un igauņu karaspēki 22.jūnijā pie Cēsīm uzveica Landesvēra armiju un devās tālāk uz Rīgu.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

Top