Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly cloudy
18°C
 

SākumsZiņas Interaktīva spēle "Iepazīsti Cēsis patriotu mēnesī"

12.11.2020

Interaktīva spēle "Iepazīsti Cēsis patriotu mēnesī"

Vavere.eu piedāvā interaktīvās tūrisma spēles "Iepazīsti Cēsis" speciālo versiju, kura veltīta patriotu mēnesim – “Iepazīsti Cēsis patriotu mēnesī”.

Spēles gaitā dalībnieki apmeklē gan zināmas un ievērojamas, gan interesantas un mazāk zināmas vietas. Kuras? Tas lai paliek noslēpumā. Nāc un pats tās iepazīsti!

Spēle sākas un beidzas Smilšu laukumā. Maršruta garums ir aptuveni 6 km un to var veikt aptuveni 2 - 2,5 stundās. Spēle sastāv no 32 uzdevumiem, kurus var izpildīt izpētot apkārtni. Šajā speciālajā versijā papildus iekļauti jautājumi un papildus informācija par patriotiskām tēmām.

Spēle ir piemērota ģimenēm, nelielai draugu kompānijai vai individuālam ceļotājam. Interesanti būs gan tūristiem, gan cēsniekiem.

Spēle ir pieejama jebkurā diennakts laikā un ir nepieciešams tikai mobilais telefons ar datu pieslēgumu.

Spēle būs pieejama laika posmā no 9. - 22.11.2020. par īpašo cenu 5 euro vienai ģimenei. Biļetes varēs iegādāties šeit: https://vavere.eu/shop/cesis-patriotiski

Spēles gaitā nav jāapmeklē telpas un vietas, kur pulcējas daudz cilvēku, tāpēc to ir iespējams spēlēt droši un ievērot visas ar Covid-19 saistītās drošības prasības.

e-pasts: vavere.eu@gmail.com

Rīkotāju mājas lapa: https://vavere.eu

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

Top