Senatne mūsdienās

Cēsis
Sunny
29°C
 

SākumsZiņas Ģimenes diena Cēsu novadā 2022

10.05.2022

Ģimenes diena Cēsīs 2022

Svētdien, 15.maijā, svinot Starptautisko Ģimenes dienu, visas dienas garumā cēsnieki un pilsētas viesi kopā ar ģimenēm aicināti piedalīties dažādās aktivitātēs, meistarklasēs, orientēšanās spēlē, kā arī baudīt koncertus. 

Ģimenes dienas programma: 

No pl.11.00 līdz pl.13.00 dienas ierībināšana kopā ar Andžeja Grauda bungu skolu pie koncertzāles “Cēsis”. Bungotavā jebkurš interesents varēs izmēģināt bungu spēli ar pilno bungu komplektu profesionāla bundzinieka pavadībā un bungu meistarklasē kopā izgatavot netradicionālus bungu un dažādu skaņu instrumentus.  

Pl. 13.00 koncertzāles “Cēsis” kamerzālē notiks Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas skolas audzēkņu koncerts “Nāc mūsu pulkā!”  

Visas dienas garumā ģimenes tiek aicinātas doties pastaigā pa Cēsīm, piedaloties sabiedriskā labuma organizācijai Brīnummāja un Roadgames orientēšanās spēlē visai ģimenei “BRĪNUMU MEDĪBAS CĒSĪS”. Šī spēle ir radīta, lai ikvienai ģimenei būtu iespēja izbaudīt kopā būšanu, veicot dažādus uzdevumus, iepazīstot jaunas vietas, uzzinot jaunus faktus un radoši izpausties. Ģimenes spēks ir tajā, cik katrs esam dažādi. Šī spēle ļaus katram no jums atrast sev aizraujošus uzdevumus un, apvienojot spēkus, kopīgi plānot spēles stratēģiju. Jūsu ģimene spēlē startēs kā viena komanda, tādēļ savstarpējs atbalsts un kopīgs prieks par ikkatra iesaisti noteikti ļaus ne tikai sasniegt labu rezultātu, bet arī iepazīt vienam otru, piedzīvot atklājumu prieku un uzvaras garšu kopā. Šī spēle radīs jūsu ģimenei kopīgas atmiņas par brīnumiem, kurus atklājāt Cēsīs!

            Spēles nosacījumi: 

  • Ģimene kā komanda; 
  • Lai sāktu spēli, vienam no komandas dalībniekiem nepieciešams lejupielādēt telefonā Roadgames mobilo lietotni (Google Play veikalā vai App Store). Telefonam jābūt ar GPS pieslēgumu, vēlams nodrošināties ar portatīvo lādētāju-akumulatoru (power bank);
  • Lietotnē sadaļā Parole jāievada īpašais spēles kods: BRINUMMAJA, kas būs aktīvs no 15. maija. Bezmaksas spēles kodu skaits ierobežots;
  • Spēles sākums pie “Brīnummājas”, adrese: Bērzaines 16/18. 

Pieslēgšanās instrukcija cesis.lv 

Spēle “Brīnumu medības Cēsīs” ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par spēles “Brīnumu medības Cēsīs” saturu atbild sabiedriskā labuma organizācija “Brīnummāja”.

Ģimenes dienu Cēsīs organizē p/a “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” sadarbībā ar sabiedriskā labuma organizāciju Brīnummāja un A.Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolu.

Visas norises ir bez maksas. 

Ģimenes diena tiks svinēta arī Mārsnēnu tautas namā. Lielākā vērtība pasaulē ir ģimene, tāpēc Mārsnēnu tautas namā 14.maijā plkst.12:00 būs iespēja svinēt šos svētkus kopā  ar radošām aktivitātēm, mūzikas skaņām un ziepju burbuļiem. Ieeja: bez maksas.

Liepas kultūras nams aicina uz ģimenes dienas koncertu 14.maijā, plkst.17.00 Liepas kultūras namā. Koncertā dejos bērnu deju kolektīvs “Dālderīši”.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- sestdiena 10:00 - 18:00

Svētdiena 10:00 - 15:00

Top