Senatne mūsdienās

Cēsis
Sunny
13°C
 

SākumsZiņas Draugiem Group Cēsīm dāvina ūdens avotus

22.07.2021

Draugiem Group Cēsīm dāvina ūdens avotus

Cēsis ir vieta, kur meklējami kompānijas “Draugiem Group” pirmsākumi. Kā pateicību pilsētai uzņēmums dāvina dzeramā ūdens avotus, kas ir īpaši radīti, lai remdētu slāpes garāmgājējam, dotu iespēju uzpildīt savu ūdens pudeli vai padzirdītu četrkājaino mīluli. Līdz šim ūdens avots uzstādīts Vienības laukumā.

Viens no ūdens avotiem ir uzstādīts Vienības laukumā, Uzvaras pieminekļa aizmugurē esošajā zaļajā alejā. Otru ūdens avotu drīzumā uzstādīs Rožu laukumā. Laukums atrodas vecpilsētas sirdī un ir populāra pulcēšanās vieta pilsētā, kur satiekas vietējie iedzīvotāji un pilsētas viesi. Drīzumā arī tur dzeramais ūdens būs vienmēr pa rokai. Ūdens avots būs atrodams tieši blakus Rožu laukumam, Rīgas ielas malā.

Kā min kompānijas pārstāji: “Šis ir vēl viens solis, lai Cēsis kļūtu par cilvēkam vēl draudzīgāku pilsētu. Tu arī vari kļūt par Cēsu ūdens draugu un stāstīt par to citiem, lietojot mirkļbirku #CēsuŪdens.”

Kopumā Draugiem Group iecerējis uzstādīt trīs ūdens avotus Cēsīs. Kompānija aicina ieteikt trešo vietu, kur būtu izvietojams ūdens avots.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

Top