Senatne mūsdienās


 

Drauga karte – tā ir lieta, kurai jābūt ikviena kultūras un mākslas baudītāja maciņā, ceļotāja rokassomā un Cēsu novada viesa kabatā! Kartes piedāvājums padarīs dzīvošanu vai viesošanos Cēsu novadā tīkamāku, ērtāku un pieejamāku.
-
CĒSU NOVADA DRAUGA KARTES ĪPAŠNIEKIEM - LIETOTĀJIEM
Iegādājoties Drauga karti, tās īpašnieks saņems dažādas atlaides no 5% līdz pat 50%, kā arī citus bonusus un īpašos piedāvājumus Cēsu novadā piedāvātajiem pakalpojumiem: apskates objektiem, aktīvai atpūtai, velo nomai, kultūras pasākumiem, ēdināšanas pakalpojumiem, naktsmītnēm u.c. pakalpojumiem.

Karte ir derīga vienu gadu, bet īpašo piedāvājumu skaits kartes īpašniekiem papildinās katru mēnesi. Karti iespējams iegādāties tūrisma informācijas centros Cēsīs, Baznīcas laukumā 1 un Līgatnē, Spriņģu ielā 2, Āraišu ezerpils Arheoloģiskā parka kasē Āraišos, kā arī Lielstraupes pils kasē Straupē. Ja tuvākajā laikā nav plānots apmeklēt kādu no šīm vietām, Drauga karti savā īpašumā var iegūt pa pastu, aizpildot elektronisko anketu. Jūs e-pastā saņemsiet rēķinu, pēc kura apmaksas pa pastu tiks izsūtīta Drauga karte.

DRAUGA KARTES ANKETU ATRADĪSI ŠEIT.

Kartes pirmreizējā iegāde ir 7 eur, taču atjaunošana 5 eur.

 

CĒSU NOVADA DRAUGA KARTES DALĪBNIEKIEM - UZŅĒMĒJIEM
Arvien biežāk uzņēmēji izvēlās Cēsu novada Draugu karti, kā sava uzņēmuma klienta karti. Tas ir ērts un izdevīgs risinājums, jo ietaupa resursus un sniedz plašākas publicitātes iespējas. Drauga karte ir lieliska platforma uzņēmējiem, kur dalīties ar informāciju par savu uzņēmējdarbību. Tas ir efektīvs veids, kā sasniegt savus klientus jau papildu veiktajām reklāmas un mārketinga aktivitātēm.

Drauga kartes darbības princips paredz slēgt vienkāršas formas sadarbības līgumu ar pašvaldības aģentūru “Cēsu novada uzņēmējdarbības un tūrisma aģentūra”, kurā tiek norādīts, kādu atlaidi vai labumu saņems kartes īpašnieks, izmantojot Jūsu pakalpojumus, veicot pirkumu vai darījumu.

Drauga kartes īpašnieki saņem dažādas atlaides no 5% līdz pat 50% un īpašos piedāvājumus Cēsu novadā piedāvātajiem pakalpojumiem. Par tiem kartes īpašniekiem atgādina regulāri ziņojumi lietotāju e-pastos. Tāpat Drauga kartes facebook lapa sniedz ieskatu par tās dalībnieku piedāvājumiem.

Kļūsti arī Tu par Cēsu novada Drauga kartes dalībnieku! Sazinies ar Cēsu Tūrisma informācijas centra speciālistiem, zvanot pa tālruni +371 28318318 vai rakstot uz drauga.karte@cesis.lv .

---
Ar sveicieniem,
Tava Drauga kartes komanda!
drauga.karte@cesis.lv

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top