Senatne mūsdienās

Cēsis
Cloudy
-1°C
 

SākumsZiņas Cēsu tūrisma piedāvājums tiek pārstāvēts tūrisma izstādē “Balttour 2017”

02.02.2017

Cēsu tūrisma piedāvājums tiek pārstāvēts tūrisma izstādē “Balttour 2017”

Starptautiskā tūrisma izstāde “Balttour 2017” šogad norisinās no 03.02.-05.02 Ķīpsalas hallē, Rīgā, un tā pulcē vairāk nekā 26 tūkstošus apmeklētāju ik gadu. Arī Cēsu tūrisma piedāvājums šogad tiek popularizēts pārstāvot Gaujas Nacionālā parka galamērķa vienoto zīmolu “Enter Gauja”.

Šogad īpaša loma GNP piedāvājumā tiek pievērsta gastronomiskā tūrisma piedāvājumam, ņemot vērā Rīgas – Gaujas reģiona izcīnīto Eiropas gastronomijas reģiona titulu 2017.gadā koncepta “Ar dabu šķīvī’” ietvaros. Izstāžu apmeklētāji varēs iepazīties ar jau rudenī tapušo “Gardēžu ceļvedi”, kā arī jauno drukāto materiālu – Gardēžu pasākumu kalendāru.

Ceļotāji varēs iepazīties ar “Enter Gauja” izveidotajiem dabas tūrisma maršrutiem, kā arī iegūt un uzzināt visu par daudzveidīgajām atpūtas iespējām Latvijas lielākajā un senākajā nacionālajā parkā.

Izstādes laikā apmeklētāji tiks iepazīstināti ar bukletu “Pasākumi Cēsīs 2017.gadā”, kurā atrodama informācija par lielākajiem pasākumiem Cēsīs šajā gadā - Cēsu 811 gadu jubilejas svinības, Mākslas festivāls, Viduslaiku dienas, Aleksandra Vasiļjeva 19.gs. tērpu izstāde, Leģendu nakts Cēsu Jaunajā pilī. Paralēli lielajiem koncertiem, uzvedumiem un festivāliem Cēsīs ir daudz mazo iniciatīvu, kas krāšņo Cēsu kultūras dzīvi.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs interesentiem piedāvās ceļvedi “Izbaudi ziemu Cēsīs”, kurā atrodami ietiekumi daudzveidīgām aktivitātēm ziemas sezonā Cēsīs un apkārtnē. Aizraujošas apskates vietas un brīvā laika pavadīšanas veidi ģimenēm, aktīvās atpūtas cienītājiem, sajūtu meklētājiem un gardēžiem.

Plašu popularitāti ieguvušo brošūru “Idejas kāzām Cēsīs un apkārtnē”, kas tiek izdota jau trešo reizi, stenda apmeklētājus priecēs ar akcentu uz vizuālo baudījumu – skaistām bildēm no objektiem Cēsīs un apkārtnē, kas lieliski ilustrē bagāto informācijas klāstu un aicina izvēlēties rīkot skaistas kāzas dižciltīgā vietā – Cēsīs.

Foto: Cēsu TIC arhīvs

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- piektdiena 10:00 - 17:00

Sestdiena - svētdiena SLĒGTS

Top