Senatne mūsdienās

Cēsis
Cloudy
2°C
 

SākumsZiņas Cēsu Tūrisma informācijas centrs piedalīsies izstādē "Vidzemes uzņēmēju dienas" Valmierā

17.09.2020

Cēsu Tūrisma informācijas centrs piedalīsies izstādē "Vidzemes uzņēmēju dienas" Valmierā

Šajā nedēļas nogalē, 18. un 19. septembrī  Valmierā norisināsies reģiona lielākā izstāde – “Vidzemes uzņēmēju dienas”. Izstādē piedalīsies arī Cēsu Tūrisma informācijas centrs, lai popularizētu novada tūrisma piedāvājumu, izceltu apkārtnes tūrisma uzņēmējus un rosinātu idejas lieliskām brīvdienām Cēsu pusē.

Izstādes apmeklētājiem stāstīsim par atpūtas iespējām Cēsīs un novadā, īpaši izceļot tūrisma piedāvājumus ģimenēm. Tāpat stenda apmeklētāji varēs uzzināt par Cēsu Drauga karti – iespēju atpūsties Cēsīs un apkārtnē maciņam draudzīgā veidā.

Viesojoties Cēsu teltī būs iespējams kopā ar viduslaiku spēļu meistaru uzspēlēt spēles, kuras bija populāras viduslaikos un uzzināt kā laiku kavēja 500 gadus tālā pagātnē. Tāpat varēs piedalīties viktorīnā, atbildot uz jautājumiem par Cēsīm un apkārtni, tās uzvarētājam būs iespējams iegūt balvu no Cēsīm.

Izstāde "Vidzemes uzņēmēju dienas" ir lielākā daudznozaru izstāde reģionā. Tās mērķis ir popularizēt vietējos uzņēmumus un veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību Vidzemē. Pasākumu organizē  Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras(LTRK) Vidzemes reģionālā nodaļa un Valmieras pilsētas pašvaldība.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - piektdiena 10:00 - 17:00

Sestdiena - pirmdiena SLĒGTS

Top