Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly sunny
8°C
 

SākumsZiņas Cēsu novada Drauga kartes atkal ir klāt!

29.04.2023

Cēsu novada Drauga kartes atkal ir klāt!

Ar prieku un gandarījumu paziņojam, ka, noslēdzoties Cēsu novada tūrisma vizuālās identitātes izstrādei, arī Drauga karte ir ieguvusi jaunu veidolu un vēl pievilcīgāku atlaižu piedāvājumu! 

Jaunās Drauga kartes varēsi iegādāties jau no 2. maija. Turklāt, paplašinoties novada robežām nu  tās būs iespējams iegādāties un atjaunot vairākās vietās novadā: Tūrisma informācijas centros Cēsīs, Baznīcas laukumā 1 un Līgatnē, Spriņģu ielā 2, Āraišu ezerpils Arheoloģiskā parka kasē Āraišos, kā arī Lielstraupes pils kasē Straupē. Drauga karti var pieteikt arī attālināti, aizpildot anketu visit.cesis.lv mājaslapā sadaļā DRAUGA KARTE, un saņemt pa pastu. 

Nemainīgs paliek tas, ka arī turpmāk ar Drauga karti varēs saņemt dažādas atlaides no 5% līdz pat 30%, kā arī citus bonusus un īpašos piedāvājumus Cēsu novadā sniegtajiem pakalpojumiem: apskates objektiem, aktīvai atpūtai, velo nomai, kultūras pasākumiem, ēdināšanas pakalpojumiem, naktsmītnēm u.c. Visu Drauga kartes piedāvājumu apraksts ir pieejams visit.cesis.lv mājaslapā sadaļā "Drauga karte". Par aktuālākajiem piedāvājumiem var uzzināt Drauga kartes Facebook lapā un vienu reizi mēnesī arī savā e-pastā. 

Visu apritē esošo Drauga karšu pāreja uz jauna dizaina Drauga kartēm notiks pakāpeniski. Pie jauna izskata kartēm tiks ikviens, kura kartes derīguma termiņš ir beidzies un ir pienācis laiks to atjaunot, vai tas, kurš iegādājas Drauga karti pirmo reizi. Visi tie, kuru īpašumā ir ierastās zilas krāsas Drauga kartes ar derīgu termiņu, tās joprojām var izmantot līdz to derīguma termiņa beigām. 

Aicinām savā novada draugu pulkā arī Tevi!
Vēl vari paspēt iegādāties vai atjaunot Drauga karti par veco cenu - attiecīgi 5,70 eiro un 4,30 eiro, jo ar jūniju cenas tiks mainīta.
 

Iepazīsti un piedzīvo Cēsu novadu vēl izdevīgākā un pievilcīgākā veidā! 

Uz tikšanos! 

Ar sveicieniem,
Tava Drauga kartes komanda 

 

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Svētdiena - pirmdiena SLĒGTS

Top