Senatne mūsdienās

Cēsis
Cloudy
-1°C
 

SākumsZiņas Cēsu Izstāžu namā gaidāma novada mākslas balvas izstāde

04.11.2021

Cēsu Izstāžu namā gaidāma novada mākslas balvas izstāde

Cēsu Izstāžu nams turpina pagājušajā gadā aizsākto tradīciju, vizuālās mākslas konkursa izstādi - Cēsu novada mākslas balvu. Izstāde būs atvērta no 17. novembra.

Cēsu novada mākslinieki veido nozīmīgu pilsētas identitātes daļu, padarot pilsētas dzīvi neatkārtojami krāsaināku un radošāku. Konkursa izstāde tiek organizēta, lai izceltu Cēsu novada profesionālo mākslinieku veikumu un nozīmi Cēsu novada un Latvijas kultūras dzīvē.

Gada balvas mērķis ir radīt laikmetīgus un sociāli aktīvi ievirzītus mākslas darbus, veicināt un materiāli atbalstīt Cēsu novada mākslinieku radošo darbību, popularizēt Cēsu pilsētas un novada profesionālos māksliniekus un viņu radītos darbus, kas pārstāv visus vizuālās mākslas žanrus - glezniecību, grafiku, tēlniecību, keramikas, metāla, ādas, stikla mākslu un citas tehnikas.

Izstādes noslēgumā gada balvai pieteiktos darbus vērtēs profesionāla žūrija. Arī izstādes apmeklētāji aicināti nobalsot par sev mīļāko mākslinieka darbu izstādē. Ar Cēsu novada pašvaldības atbalstu māksliniekiem, konkursa dalībniekiem paredzēts finansiāls balvu fonds – viena Zelta, divas Sudraba un viena Skatītāju balva.

Cēsu Izstāžu nama apmeklējums ir iespējams, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu (apliecinājums par pārslimošanu/vakcinēšanos).

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- piektdiena 10:00 - 17:00

Sestdiena - svētdiena SLĒGTS

Top