Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly cloudy
-1°C
 

SākumsZiņas Cēsu Drauga kartes ziemas akcija

08.12.2021

Cēsu Drauga kartes ziemas akcija

Lieliska ideja pārdomātai un sirsnīgai dāvanai ir Cēsu Drauga karte. Katru gadu tuvojošos svētku laikā notiek Cēsu Drauga kartes akcija. Ietaupi 50%! Atjaunojot vai iegādājoties karti varēsi lietot to divus gadus viena gada vietā.  Šogad akcija notiks no 13.decembra līdz 2.janvārim.

Pasniedz saviem mīļajiem dāvanu, kuru var izmantot visu gada garumā. Dāvanu, ar kuru gūt neaizmirstamus piedzīvojumus un brīnišķīgus iespaidus Cēsu pusē.

Cēsu Drauga kartes īpašnieks saņem dažādas atlaides no 5% līdz pat 50% un īpašos piedāvājumus Cēsu pilsētā un apkārtnē piedāvātajiem pakalpojumiem: apskates objektiem, aktīvai atpūtai, velo nomai, kultūras pasākumiem, ēdināšanas pakalpojumiem un naktsmītnēm.

Kartes pirmreizējā iegāde ir 5,70 eur, taču atjaunošana 4,30 eur.

Karti atjaunot vai iegādāties klātienē var Cēsu Tūrisma informācijas centrā, Baznīcas laukumā 1 vai Cēsu pils Apmeklētāju centrā, Pils laukumā 9.  Savukārt attālināti to savā īpašumā var iegūt, aizpildot elektronisku pieteikumu anketu www.draugakarte.cesis.lv un veicot maksājumu interneta bankā. Karti var saņemt pa pastu vai Cēsu tūrisma informācijas centrā.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- piektdiena 10:00 - 17:00

Sestdiena - svētdiena SLĒGTS

Top