Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly cloudy
-4°C
 

Drauga karte – tā ir lieta, kurai jābūt ikviena kultūras un mākslas baudītāja maciņā, ceļotāja rokassomā un cēsnieka kabatā! Kartes piedāvājums, padarīs dzīvošanu vai viesošanos Cēsu novadā tīkamāku, ērtāku un pieejamāku.
-
CĒSU DRAUGA KARTES ĪPAŠNIEKIEM - LIETOTĀJIEM
Iegādājoties Drauga karti, tās īpašnieks saņems dažādas atlaides no 5% līdz pat 30%, kā arī citus bonusus un īpašos piedāvājumus Cēsu pilsētā un apkārtnē piedāvātajiem pakalpojumiem: apskates objektiem, aktīvai atpūtai, velo nomai, kultūras pasākumiem, ēdināšanas pakalpojumiem un naktsmītnēm. 

Ja vēlies atpūsties Cēsīs, izbaudīt pilsētas dzīvesstilu un reizē ietaupīt, tad esi laipni aicināts kļūt par Cēsu draugu!
Karte ir derīga vienu gadu, bet īpašo piedāvājumu skaits kartes īpašniekiem papildinās katru mēnesi. Karti iespējams iegādāties Cēsu Tūrisma informācijas centrā, Baznīcas laukumā 1 vai aizpildot anketu, kuru iespējams atrast arī ŠEITJa, tuvākajā laikā nav plānots apmeklējums Cēsīs, Drauga karti savā īpašumā var iegūt, to pasūtot pa pastu. Iegādes kārtība ir līdzīga - nepieciešams elektroniski aizpildīt pieteikumu, norādot kā saņemšanas veidu - pasta sūtījums un Jūsu adresi. Jūs e-pastā saņemsiet rēķinu, pēc kura apmaksas pa pastu tiks izsūtīta Drauga karte.

Kartes pirmreizējā iegāde ir 5,70 Eur, taču atjaunošana 4,30 Eur.
CĒSU DRAUGA KARTES DALĪBNIEKIEM - UZŅĒMĒJIEM
Arvien biežāk uzņēmēji izvēlās Cēsu Draugu karti, kā sava uzņēmuma klienta karti. Tas ir ērts un izdevīgs risinājums, jo ietaupa resursus un sniedz plašākas publicitātes iespējas. Cēsu Drauga karte ir lieliska platforma uzņēmējiem, kur dalīties ar informāciju par savu uzņēmējdarbību. Tas ir efektīvs veids kā sasniegt savu klientu jau papildu veiktajām reklāmas un mārketinga aktivitātēm.

Cēsu Drauga kartes darbības princips paredz slēgt vienkāršas formas sadarbības līgumu ar pašvaldības aģentūru “Cēsu novada tūrisma attīstības aģentūra”, kurā tiek norādīts kādu atlaidi vai labumu saņems kartes īpašnieks, izmantojot Jūsu pakalpojumus, veicot pirkumu vai darījumu.

Cēsu Drauga kartes īpašnieki saņem dažādas atlaides no 5% līdz pat 50% un īpašos piedāvājumus Cēsu pilsētā un apkārtnē piedāvātajiem pakalpojumiem. Par tiem kartes īpašniekiem atgādina regulāri ziņojumi lietotāju e-pastos. Tāpat Cēsu Drauga kartes facebook lapa sniedz ieskatu par tās dalībnieku piedāvājumiem. Tuvojoties svētkiem un norisēm, regulāri tiek gatavoti dažādi tematiskie piedāvājumi, izceļot kartes dalībnieku sniegtās atlaides.

Kļūsti arī Tu par Cēsu Drauga kartes dalībnieku! Sazinies ar Cēsu Tūrisma informācijas centra speciālistiem, zvanot pa tālruni +371 28318318 vai rakstot uz drauga.karte@cesis.lv .

---
Ar sveicieniem,
Tava Drauga kartes komanda!
drauga.karte@cesis.lv

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - piektdiena 10:00 - 17:00

Sestdiena - pirmdiena SLĒGTS

Top