Senatne mūsdienās

Cēsis
Sunny
29°C
 

SākumsZiņas Cēsis – vieta Ziemassvētku dāvanu iegādei!

22.12.2017

Cēsis – vieta Ziemassvētku dāvanu iegādei!

Cēsis – vieta Ziemassvētku dāvanu iegādei!

Ziemassvētku brīnumu laikam tuvojoties, mēs katrs vēlamies ķert svētku noskaņojumu un baudīt brīvdienas ar mīļajiem. Arī Cēsis ir pilsēta, kur svinēt svētkus! Tver pēdējo dienu pirms Ziemassvētkiem: iegādājies gardas un sirsnīgas dāvanas saviem mīļajiem.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs ir apkopojis informāciju par Ziemassvētku noskaņu pārpildītajiem dizaina un suvenīru preču veikaliņiem, kuros var iegādāties ko mīļu, sirsnīgu, rokām gatavotu un lolotu.

Tiekamies arī Ziemassvētku dāvanu tirdziņā, kas norisināsies 23.decembrī, Rožu laukumā, plkst. 10:00.

Mākslas telpa “Mala” Lielā Skolas iela 4

Jaukas Ziemassvētku dāvanas – rotas, apģērbu darinājumi no  Latvijas dizaina precēm.

Tālr.:26 101 945

Facebook

 

Veikals “Dorotejas rokdarbi” Lenču iela 7

Dāmu paradīze, kurā valda patīkama un mājīga atmosfēra, apbur ienācēju ar greznajiem izšuvumiem un mežģīņu rotām.

Facebook

Salons “Mottand” Rīgas iela 6-2 (ieeja no Lielās skolas ielas)

Veikaliņā iespējams iegādāties dažādas personalizētas dāvanas ar īpašu apdruku, porcelāna trauki, krāšņas gleznas, rotas, šalles un cimdi, rokām darinātas rotaļlietas. Iespēja radoši sniegt dāvanu tieši saviem mīļajiem

Tālr.:64 121 049, 26 494 949

Veikals “Ķimene” Rīgas iela 18, ieeja no L.Skolas ielas

Cēsu vecpilsētas sirdī, netālu no Sv.Jāņa baznīcas, atrodas veikaliņš, kas piepildīts ar Ziemassvētku garšu un smaržu. “Ķimene” piedāvā Latvijā ražotus gardumus, veselību stiprinošus našķus, vīnus, suvenīrus, dabīgo kosmētiku, u.c.

Tālr.: 27 014 156

Facebook

Kafejnīca “Melnais gulbis” Rīgas iela 12 -14

Īpašais Cēsu pilsētas kafijas stūrītis. Sākot ar kafijas pupiņām no Indonēzijas, Jaungvinejas un Hondurasas, līdz īpašai “Cēsu Melnā Gulbja” kafijai un tās garšai. Gardā kafijas izlase nopērkama turpat veikaliņā.Komplekti, kas jebkuram kafijas mīļotājam būs garda dāvana svētkos.

Tālr.:26 175 841

Facebook

Kafejnīca “Vinetas un Allas Kārumlāde”  Rīgas iela 12

Mazliet saldāku smaržu piepildītu vietu var apmeklēt kafetēriju - veikaliņu Cēsis, kas piedāvā ne tikai konditorejas cepumus, plātsmaizes un konfektes, bet arī visdažādākās dāvanas un gardus suvenīrus, ar kuriem var iepriecināt jebkuru saldo un sāļo našķu cienītāju.

Tālr. 28 375 579

Facebook

Veikls "Pie Karlīnes" Rīgas iela 21

Šeit var iegādāt burvīgas dāvanas!  Gardi mājražotāju produkti un amatnieku izstrādājumi. Plašs suvenīru klāsts, ekoloģiska kosmētika, oriģināli tērpi, mākslinieku darinātas rotas un vēl daudz burvīgu lietu atradīsiet šarmantajā bodītē.

Tālr.: 26 587 777

Facebook

Aušanas darbnīca “Vēverīšas” Rīgas ielā 19 (3.stāvs)

Aušanas darbnīca “Vēverīšas” apmeklētājiem piedāvā iegādāties suvenīrus no dzintara, lina kā arī keramikas priekšmetus, šalles un citus aksesuārus. Iespēja iegādāties Cēsu vietējo roku darbu izstrādājumus.

Tālr.: 26 054 322, 64 124 703

Facebook

Veikals“TILI demi couture” Rīgas iela 12

Veikaliņš ar savu šarmu un īpašo auru vilina Cēsu apmeklētājus iepazīt Latvijā ražotu roku darbu - bērnu drēbes un dažādus aksesuārus.

Tālr.: 28 686 715

Facebook

 

Cēsu “Ziemassvētku veikaliņš” Rīgas iela 3

Jau trešo gadu Ziemassvētku gaidīšanas laikā durvis vēris Cēsu Ziemassvētku veikaliņš, kura plašās telpas ir piepildītas ar jaukiem produktiem, kas priecēs gan mazus, gan lielus svētku dalībniekus. Dabīgā kosmētika, aromātiski kafiju un tēju maisījumi, īpaši iesaiņoti saldumi, aromātu buķete, rotas un aksesuāri dāmām un kungiem.

Facebook

Veikals “Laureta Candle” Pļavas iela 7

“Laureta Candle” piedāvā dažādas dāvanas  no rapšu vaska kā aromātiskos produktus, parafīna laternas, sveču un ziepju liešanas piederumus, kosmētiku. “Laureta Candle” dāvanas ienes gaismu tumšajos un drēgnajos Ziemassvētku vakaros!

Tālr.: 26 673 100

Facebook 

 

 

 

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

Top