Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly cloudy
22°C
 

SākumsZiņas Cēsis Inside piedāvā jaunas ekskursijas

05.06.2020

Cēsis Inside piedāvā jaunas ekskursijas

Cēsis Inside sagatavojuši trīs lieliskas ekskursijas trīs jūnija sestdienās, kas ļaus pavadīt jauku dienu bez plānošanas un jautājuma: "Ko darīsim šajā nedēļas nogalē?".  Atliek vien izvēlēties, kura sestdienas ekskursija šķiet interesantāka un pieteikties apmeklējumam!

 

✔️ 6. jūnijā Raiskuma gardumi un filmai "Limuzīns Jāņu nakts krāsā" pa pēdām. Izgaršosiet Raiskumieša radītos gardumus, alu, maizi un citus labumus. Ciemosieties pašās "Saknītēs", kur filmēta leģendārā kino filma. Peldēsieties un iesiet apkārt Raiskuma ezeram. Pirms šī pārgājiena mājas darbs: jānoskatās filma, lai var uzdot jautājumus mājas saimniecei Maijai.


✔️ 13. jūnijā Māksla, dizains un kultūra Cēsīs. Īpaši radīts piedāvājums, lai ekskursijas dalībnieki varētu ieskatīties aizkulisēs, uzzināt no idejas autoriem un radītājiem, kā realizējas sapņi un idejas. Apmeklēsiet aktuālākās mākslas vietas pilsētā.

✔️ 20. jūnijā esat aicināti uz pārbaudītām un izcilām vērtībām - pārgājienu Amatas krastos ar restorāna baudīšanu dabā. Izgaršosiet Veselības laboratorijas gardos dzērienus, izstaigāsiet krāšņākās vietas Amatas upes krastos un noslēgumā baudīsiet restorānu - pikniku dabā!

Ekskursijas Jums vēlamā laikā pieejamas arī darba kolektīviem, draugu grupām vai ģimenēm sākot no 10 personām.

Ekskursiju vadītāja Sigita patiesi priecāsies tikties ar Jums kādā no pārgājieniem vai ekskursijām.
Iepriekš pieteikties, rakstot cesisinside@gmail.com

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

23.06. un 24.06. - SLĒGTS

Top