Senatne mūsdienās

Cēsis
Partly sunny
24°C
 

SākumsZiņas Izzinošas skolēnu ekskursijas ar "Cēsis Inside"

19.03.2019

Cēsis Inside patīk atklāt pasauli un rādīt to citiem, doties dabā un dalīties ar savām iemīļotajām takām. Viņiem garšo veselīgi un gardi lauku labumi un pārgājienu laikā viņi iepazīst, izzina un izgaršo. Šobrīd piedāvājumā ir divi pārgājieni skolēniem.

 

Pārgājiens Līču- Laņģu klintis un meistarklase Maizes mājā.

Cesis inside, piedāvā doties izzinošā pārgājienā visai ģimenei uz Priekuļu Novadu, kur vides gides Sigitas Kletnieces pavadībā dosimies pa skaisto Līču - Laņģu klinšu maršrutu. Apskatīsim māla ieguves karjeru, izzināsim vēsturi, izgaršosim minerālo avotu ūdeņus un redzēsim iespaidīgās smilšakmens klintis.
Pēc pārgājiena viesosimies Maizes mājā, kur baudīsim gardo lauku zupu ar mājās ceptu maizi un piedalīsimies pīrāgu cepšanas meistarklasē. Degustēsim pašu ceptos pīrāgus un baudīsim saimnieces sarūpētās aktivitātes īstā lauku klētī.

Pārgājiens paredzēts ~ 8 km, ~ 3 stundas un ir piemērots bērniem.

Piesakies:  29109965; cesisinside@gmail.com

Dalības maksa 13 EUR no personas, (iekļauts: garda lauku zupa, lauku maize, pīrāgu meistarklase un zinošs gids pasākuma laikā)

 

Izgaršo Raunu - Pārgājiens Raunas apkārtnē un degustācijas, meistarklase.

Izzinošs pārgājiens uz Raunas Staburagu, unikālo šūnakmens un avotu burvība neatstās vienaldzīgu nevienu ceļotāju. Apmeklēsim Raunas Velnalu - smilšakmens atsegumu pie Dzirnavu dīķa. Dosimies uz seno Tanīsa pilskalnu. Izzināsim apkārtnes vēsturi, baudīsim dabu. Latvijas ķiploku ražotnē uzzināsim kā top dažādi ķiploku gardumi un nogaršosim tos (konfektes, tēja un uzkodas). Viesosimies pastas - makaronu ražotnē, izzināsim kā top makaroni, degustēsim kaltēto sieru. Pastas gatavošanas meistarklasē - mācīsimies pagatavot savu pastu, kuru varēsim līdzi ņemt. Aizraujoša un garšīga diena Raunā!

Pārgājiens paredzēts ~ 5 km, ~ 2 stundas, degustācijas un meistarklase ~ 3 stundas piemērots bērniem.

Piesakies:  29109965; cesisinside@gmail.com

Dalības maksa 13 EUR no personas, (iekļauts: pārgājiens, ķiploku dažādo gardumu degustācija, ekskursija, siera ražotnes degustācija un makaronu meistarklase un ekskursija ražotnē, zinošs gids pasākuma laikā)

 

Piesaki laicīgi savu ekskursiju!

cesisinside@gmail.com

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

23.06. un 24.06. - SLĒGTS

Top