Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly cloudy
-1°C
 

SākumsZiņas Cēsīs ieskandinās XXVII Vispārējos latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkus

01.06.2022

Cēsīs ieskandinās XXVII Vispārējos latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkus

Sestdien, 11. jūnijā plkst. 19.00 Cēsu Pils parka estrādē skanēs XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku ieskaņas koncerts.

Pils parka estrādē dziesmas no 2023. gada Dziesmu un Deju svētku repertuāra – koru lielkoncerta “Tīrums. Dziesmas ceļš” un Noslēguma koncerta “Kopā augšup” dziedās Vidzemes un Latgales jauktie kori. Kopkori, kurā vienosies vairāk kā 1200 balsis, diriģēs Dziesmu svētku virsdiriģenti Agita Ikauniece – Rimšēviča, Aira Birziņa, Māra Marnauza, Ilze Valce, Kaspars Ādamsons, Jānis Baltiņš, Jurģis Cābulis, Ivars Cinkuss, Mārtiņš Klišāns, Ārijs Šķepasts, Aigars Meri, Māris Sirmais, Jevgeņijs Ustinskovs, kā arī Dziesmu svētku Goda virsdiriģenti Jānis Erenštreits un Juris Kļaviņš.

Koncertā piedalīsies arī NBS Štāba orķestris, solisti Inga Šļubovska un Jānis Kurševs. Mākslinieciskie vadītāji – Jurģis Cābulis, Agita Ikauniece – Rimšēviča un Kaspars Ādamsons, režisors Juris Jonelis, koncertu vadīs Gundars Silakaktiņš.

Pirms koncerta, plkst. 18.30, Vienības laukumā notiks Goda mirklis, pēc kura koncerta dalībnieki dosies gājienā uz Pils parka estrādi.

Ieeja koncertā bez maksas. Pēc koncerta balle ar pūtēju orķestri “Cēsis”.

Dziesmu un Deju svētku ieskaņas koncertu Pils parka estrādē organizē Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību.

Koncerta dienā noteikti satiksmes ierobežojumi. Ar tiem iepazīsties ŠEIT.

Pilna programma skatāma ŠEIT.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - piektdiena 10:00 - 17:00

Sestdiena - pirmdiena SLĒGTS

Top