Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly cloudy
-1°C
 

SākumsZiņas Brīnišķīgas Ziemassvētku dāvanas meklē pie Cēsu novada uzņēmējiem un amatniekiem

03.12.2021

Brīnišķīgas Ziemassvētku dāvanas meklē pie Cēsu novada uzņēmējiem un amatniekiem

Ziemassvētku brīnumu laikam tuvojoties, mēs katrs vēlamies sajust svētku noskaņojumu, sarūpējot pārdomātas un sirsnīgas dāvanas.  Gaismiņām rotātās pilsētas un ziemīgie dabas skati vilināt vilina doties pastaigās un izbraucienos. Cēsīs un novadā to var apvienot ar svētku dāvanu iegādi, jo šeit mājvietu raduši virkne interesantu un omulīgu veikaliņu, kā arī amatnieku un rokdarbnieku darbnīcu.

Lai dāvanu meklējumi būtu aizraujošs piedzīvojums, esam izveidojuši divus Ziemassvētku dāvanu iepirkšanās maršrutus. Viens no tiem aicina doties dāvanu meklējumos Cēsīs, bet otrs – iepazīt Cēsu novadu un sagādāt dāvanas pie novada amatniekiem un mājražotājiem. Abos maršrutos atradīsi informāciju par  Ziemassvētku noskaņu pārpildītajiem dizaina un suvenīru preču veikaliņiem, amatnieku darbnīcām un meistarnīcām, kuros var iegādāties mīļas, sirsnīgas, ar rokām gatavotas un lolotas dāvanas.

Esot Cēsīs aicinām līdz 19.decembrim doties pastaigā pa Cēsu vecpilsētu, jo Rīgas ielā un Rožu laukumā varēsi sastapt Cēsu un novada amatniekus un mājražotājus, kuri arī būs sarūpējuši skaistas un mīļas svētku dāvanas.

Lejuplādē Ziemassvētku dāvanu iepirkšanās maršrutu Cēsīs  ŠEIT.   

Lejuplādē Ziemassvētku dāvanu iepirkšanās maršrutu Cēsu novadā ŠEIT.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- piektdiena 10:00 - 17:00

Sestdiena - svētdiena SLĒGTS

Top