Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly clear
12°C
 

SākumsZiņas Enter Gauja piedalīsies tūrisma izstādē Aviareps Nordic

19.04.2021

Enter Gauja piedalīsies tūrisma izstādē Aviareps Nordic

Aviareps Nordic virtuālā izstāde - Gaujas Nacionālā Parka pašvaldību un tūrisma uzņēmēju popularizēšanai

Enter Gauja piedalīsies tūrisma izstādē Aviareps Nordic, kas notiks 20. un 21. aprīlī. Pašreizējās COVID-19 pandēmijas dēļ plānotā Aviareps Nordic Roadshow izstāde tiek organizēta tiešsaistē, kā interaktīva, divu dienu virtuāla izstāde.

Šis ir interaktīvs pasākums, kurā izstādes dalībnieki un apmeklētāji var izveidot savus unikālos avatarus, lai virtuāli satiktos, sazvanītos un apmainītos ar vizītkartēm. Izstādes ietvaros iespējams lejupielādēt virtuālas brošūras un videoklipus, rīkot virtuālas sanāksmes tāpat, kā reālajā dzīvē.

Gaujas Nacionālā parka tūrisma klasterim piešķirts virtuāls izstādes stends, kurš paredzēts biznesa kontaktu veidošanai, paplašināšanai un galamērķa popularizēšanai aptuveni 100 Ziemeļvalstu vietējo ceļojumu tirdzniecības profesionāļu vidū.

Izstādes uzsvars tiks likts uz biznesa tikšanās rīkošanu un pārrunu veikšanu ar tūrisma operatoriem, tūrisma nozares žurnālistiem un blogu autoriem. Minēto platformu Enter Gauja birojs izmantos Gaujas Nacionālā Parka un tūrisma biedrības sadarbības partneru popularizēšanai.

Gaujas Nacionālā parka teritorijā esošās pašvaldības – Siguldas, Cēsu, Valmieras, Līgatnes, Amatas, Pārgaujas, Kocēnu un Priekuļu, kā arī Enter Gauja biedri – kopš 2012. gada īsteno stratēģiju par Gaujas Nacionālo parku kā vienotu tūrisma galamērķi.

Enter Gauja ir Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrības veidots Gaujas reģiona tūrisma klasteris, kurā darbojas vadošie reģiona tūrisma pakalpojumu sniedzēji izklaides, atpūtas, ēdināšanas un nakšņošanas jomā.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Elmaara-Aiga Timma 
Pārdošanas un mārketinga speciāliste
Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrība "Enter Gauja"
Mob. +371 27079926 | elmaara@entergauja.com

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Svētdiena slēgts

Top