Senatne mūsdienās

Cēsis
Cloudy
17°C
 

SākumsZiņas Āraišu arheoloģiskais parks aicina kopīgi gatavoties Lieldienām

22.03.2018

Āraišu arheoloģiskais parks aicina kopīgi gatavoties Lieldienām

Sestdien, 31. martā, pulksten 12.00 Āraišu arheoloģiskajā parkā notiks gatavošanās Lieldienām  - “ Lieldienas jau rīt!”

Šogad Āraišu arheoloģiskajā parkā kopīgi apgūsim prasmes un zināšanas, lai nākošajā dienā visu Lieldienām nepieciešamo varētu sarūpēt paši, īpašu uzmanību pievēršot šūpolēm.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja piedalīties šūpoļu gatavošanā un uzstādīšanā parka teritorijā. Tiks veidotas dažāda veida šūpoles, kas uzstādāmas atkarībā no katra vēlmēm un iespējām un izmantojamas gan maziem un bailīgiem, gan augstas šūpošanās cienītājiem. Uzstādītās šūpoles parka teritorijā būs pieejamas visu Lieldienu laiku un ikviens aicināts tās izmantot svētku gaitā. Tā kā šūpoļu darināšana ir interesantāka vīriem, sievas un bērni tiks aicināti  veidot dekorus mājai un šūpolēm.  Visiem kopā būs iespēja dzirdēt un iemācīties Lieldienu dziesmas un rotaļas kopā ar folkloras kopu “Ore”. Turpināsim arī iepriekšējā gadā aizsākto tradīciju bērnu priekam – olu medības parka teritorijā. Arī šogad būs paslēptas dažāda materiāla, garšas un pielietojuma olas, kuru veiksmīgie atradēji būs ieguvuši papildinājumu savu svētku svinēšanai.

Pasākums notiks Āraišu arheoloģiskā parka teritorijā, Drabešu pagastā, Amatas novadā. Ieeja parkā pieaugušajiem 2 EUR, studentiem, pensionāriem, skolēniem 1 EUR, ģimenes biļete 4 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas.

Vairāk informācijas meklējiet šeit.

www.amatasnovads.lv

 

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

Top