Senatne mūsdienās

Cēsis
Sunny
5°C
 

SākumsZiņas Līgatnē norisināsies Latvijas čempionāts orientēšanās sportā nakts distancē

07.10.2021

Līgatnē norisināsies Latvijas čempionāts orientēšanās sportā nakts distancē

Ar nakts distanci noslēgsies Latvijas Čempionāts orientēšanās sportā

Šonedēļ, 9. oktobrī, Līgatnē norisināsies Latvijas čempionāts (LČ) nakts distancē, kas vienlaikus noslēgs 2021. gada Latvijas čempionātu orientēšanās sportā. Čempionāta noslēdzošajā distancē kopā sacentīsies vairāk nekā 190 dalībnieki. Šogad Latvijas čempionātā orientēšanās sportā tiks aizvadīti pieci posmi – sprints un sprinta stafete, garā distance, vidējā distance un stafete, pagarinātā distance un nakts posms. Veicinot sporta veida attīstību un popularitāti iedzīvotāju vidū, Latvijas čempionāta orientēšanās sportā atbalstītāju lokā jau otro gadu ir uzņēmums SIA “Maxima Latvija”.

“Neskatoties uz izaicinājumiem un pārmaiņām pilno gadu gan valstī, gan arī sporta nozarē, esam spējuši realizēt daudzveidīgu programmu un aizvadīt bagātīgu sezonu, šogad čempionātā pulcējot vairāk nekā 3000 orientēšanās sporta entuziastu no Latvijas un ārvalstīm. Priecē, ka varēsim noslēgt LČ orientēšanās sportā ar ļoti dinamisku distanci, kas noritēs diennakts tumšajā laikā, piešķirot sacensībām īpaši maģisku gaisotni. Vēlamies pateikties mūsu sadarbības partnerim “Maxima Latvija”, kas palīdzēja sacensībās radīt svētku noskaņu un iesaistījās orientēšanas sporta atpazīstamības veicināšanā,” komentē Latvijas Orientēšanās federācijas projektu vadītājs Matīss Ratnieks.

Atbalstot orientēšanās sporta attīstību Latvijā, kā arī mudinot Latvijas iedzīvotājus piekopt aktīvu dzīvesveidu, sportojot dabā, Latvijas Orientēšanās federācijas atbalstītāju lokā jau otro gadu ir uzņēmums “Maxima Latvija”. “Līdz ar rudens iestāšanos esam pietuvojušies orientēšanās sezonas noslēgumam, un esam patiesi priecīgi redzēt, ka pandēmija nav mazinājusi cilvēku vēlmi izkustēties un aktīvi pavadīt brīvdienas, stājoties orientieristu rindās. Mēs iestājamies par veselām un aktīvām ģimenēm, tādēļ ar prieku atbalstām Latvijas Orientēšanās federāciju, lai vēl vairāk iedzīvinātu orientēšanos Latvijas sporta dzīvē,” stāsta uzņēmuma „Maxima Latvija” Korporatīvo attiecību departamenta direktors Jānis Beseris.

Latvijas čempionāts orientēšanās sportā un Latvijas kauss orientēšanās sportā šogad norisinās no jūnija līdz oktobrim. Sacensībās tiks noskaidroti gan labākie individuālie sportisti, gan labākie orientēšanās klubi. Plašāka informācija par visām sezonas sacensībām atrodama Latvijas Orientēšanās federācijas mājaslapā https://lof.lv/.

Papildu informācija:

Matīss Ratnieks

Latvijas orientēšanās federācijas projektu vadītājs

Tālr.: 20252282 e-pasts: matiss.ratnieks@lof.lv www.lof.lv

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- piektdiena 10:00 - 17:00

Sestdiena - svētdiena SLĒGTS

Top