Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly cloudy
2°C
 

SākumsZiņas Ziemas sports Cēsīs!

02.01.2017

Ziemas sports Cēsīs!

Ziemas noskaņas Cēsīs ir iespējams gūt ne vien dodoties pastaigās pa pilsētas ieliņām un lūkojoties uz pilsētas dienas gaitām no Cēsu pils kompleksa un Sv. Jāņa baznīcas torņiem, bet arī, apliecinot savu drosmi, dodoties garākajos kalnu slēpošanas trašu nobraucienos Latvijā vai pavadot laiku mežu ieskautajās distanču slēpošanas trasēs.

Rosība ir manāma uz Cēsu sniegotajām virsotnēm – slēpošanas kompleksā “Žagarkalns”, slēpošanas un atpūtas parkā “Ozolkalns”, kā arī Cēsu Olimpiskā centra distanču slēpošanas trasēs.

Aicinām sekot līdzi slēpošanas trašu publikācijām to mājas lapās un sociālā portāla Facebook kontos (norādes skatiet zemāk), lai uzzinātu par precīziem darba laikiem, kā arī citu praktisku informāciju.

  ***

Slēpošanas un atpūtas parka “Ozolkalns” slēpošanas trases ir vienas no garākajām Latvijā. 3 no tām sasniedz 500 metru garumu. Kopā ir 4 pastāvīgās trases un borderkrosa un free-ride trase, kuras tiek izveidotas, ja ir labvēlīgi laika apstākļi. Ozolkalna nobraucieni veidoti maksimāli saglabājot dabisko reljefu, kas tos padara daudz interesantākus.

Kompleksā darbojas krēslu un divi enkurveida pacēlāji, kas ļauj slēpot un snovot bez rindām. Ir savs bērnu un mācību kalns, inventāra noma un serviss, instruktori, ziemas kafejnīca.

Aktualitātes un praktiska informācija ir skatāmi Slēpošanas un atpūtas parka “Ozolkalns” mājas lapā un Facebook kontā.

 

Slēpošanas komplekss "Žagarkalns" ziemas izklaižu jomā Latvijā nepārprotami ir viens no vadošajiem un noteicošajiem. Plašās ziemas aktīvās atpūtas iespējas tiek piedāvātas dažādām vecumu grupam un interesēm.

Komplekss sastāv no vairākiem kalniem. Visas trases ir savstarpēji savienotas. Komplekss apmeklētājiem piedāvā arī distanču slēpošanas trasi (6 m platumā, aptuveni 800 m gara un apgaismota), slēpošanas un snovborda apmācības, pieejamu bērnu istabu, 2 kafejnīcas, slēpošanas inventāra nomu un veikalu, autostāvvietas, instruktoru kursus, slēpju testus, abonementus.

Aktualitātes un praktiska informācija ir skatāmi Slēpošanas kompleksa “Žagarkalns” mājas lapā un Facebook kontā.

Cēsu Olimpiskais centrs Priekuļos ir īpaši piemērots aktīvās atpūtas cienītājiem un sporta entuziastiem, kuri ir aicināti izmantot gan disku golfa parku (grupām pēc iepriekšēja pieteikuma), gan veselības nūjošanas takas, gan starptautiski atzītu slēpošanas – biatlona trasi ziemas periodā, kas ir apgaismota un izveidota dažādās grūtības pakāpēs.
Ikviens ir aicināts izbaudīt Cēsu Olimpiskā centra burvību, pat ja tiem mājās nav privātā slēpošanas inventāra, jo dodoties trasē, to ir iespējams nomāt turpat uz vietas.

Aktualitātes un praktiska informācija ir skatāmi Cēsu Olimpiskā centra mājas lapā un Facebook kontā.

 

Foto no Cēsu TIC arhīva

Kontakti

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Pils laukums 9, Cēsis

Latvija LV-4101

Tel. +371 64121815, +371 28318318

info@cesis.lv

No 1.oktobra līdz 30.aprīlim

Pirmdiena slēgts

Otrdiena - Sestdiena 10:00 - 17:00

Svētdiena 10:00 - 16:00

Top