Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly clear
11°C
 

SākumsZiņas Laikmetīgās mākslas izstāde “STOP MAKING SENSE”

02.08.2020

Laikmetīgās mākslas izstāde “STOP MAKING SENSE”

No 7. augusta Zinātnes un mākslas centrā “Brūzis” Cēsīs apskatāma JCE Biennāles 2019 – 2021 “Eiropas jaunrade” laikmetīgās mākslas izstāde “STOP MAKING SENSE”.

Tajā būs apskatāmi laikmetīgās mākslas darbi, ko veidojuši 55 jaunie mākslinieki no septiņām Eiropas valstīm: Francijas, Dānijas, Itālijas, Spānijas, Portugāles, Latvijas un Rumānijas.

IZSTĀDES VADMOTĪVS LATVIJĀ: “STOP MAKING SENSE”. Kuratori Tīna Pētersone un Alberto Di Gennaro iezīmē savu redzējumu: ““Stop Making Sense” ir atbildes reakcija neskaidrībai, kas pēdējos mēnešos kļuvusi par normālu ikdienas sastāvdaļu. Kad pasākuma plānus no “Going” nākas pārcelt uz “Maybe”, drīz vien, tiekot atceltam pašam notikumam, top skaidrs, ka plānot nav jēgas, jo šādu lēmumu pieņemšana sniedzas krietni tālāk par indivīda ietekmes lauku. Tā vietā “Stop Making Sense” ir mudinājums atteikties no pieņēmumiem, ko esam raduši formulēt, veidot un uzturēt vien ar prāta palīdzību. Redzēt skaidri. Bez izlikšanās, ka tam ir kāda jēga.”

Izstāde būs skatāma no 2020. gada 7. augusta līdz 27. septembrim Zinātnes un mākslas centrā “Brūzis” (Lenču iela 11, Cēsis) no trešdienas līdz svētdiena no plkst. 12.00 līdz 20.00. Ieejas maksa 3,50 EUR, studentiem, skolēniem un pensionāriem -  2 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam - ieeja bez maksas.

Latvijas dalību JCE biennālē vada Vides risinājumu institūts (VRI) sadarbībā ar scenogrāfu un kuratoru Alberto Di Džennaro, Mākslas telpu"MALA". Izstādi finansiāli atbalsta Cēsu novada pašvaldība.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Svētdiena slēgts

Top