Senatne mūsdienās

Cēsis
07
5°C
 

SākumsKāzasKāzu ceremoniju vadītāji un stāstnieki

Inga Bērziņa

Romantiska, stilizēta kāzu ceremonija ar dzeju un mūziku jebkurā laimīgā pāra izvēlētā vietā - pilī, muižā, pils vai muižas parkā, kāzu mājā, pie ezera, Jāņu kalniņā, jūras krastā, saulrietā vai saullēktā.

Tālrunis: +371 29152649
Epasts: inga.raiskums@inbox.lv

Vairāk

Pievienot maršrutam

Māra Majore - Linē

Uzdāviniet sev un savas ģimenes nākamajām paaudzēm jūsu īpašo stāstu! Jūsu mīlestības stāstu!

Katrs satikšanās, iemīlēšanās, iepazīšanas un kopā būšanas stāsts ir īpašs. Katrs ir nozīmīgs. Nav mazu vai lielu stāstu. Ir jūsējais. Tieši tas ir īpašs, neatkārtojams un skaists. Tādēļ, ka tas ir jūsu. Tādēļ, ka pateicoties skatieniem, sajūtām, mirkļiem, ko esat piedzīvojuši, jūs esat šeit un tagad. Kopā. Laimīgi.

Kā tas notiks? Jūs man izstāstīsiet, kā iepazināties un kā uzplauka mīlestība. Iespējams, mīlestības ceļš bijis līkumots, ar kalniem un lejām, bet, iespējams, gluds kā mierīgs ezers. Piedzīvoto un izdzīvoto uzklausīšu un pierakstīšu, pēc tam radot stāstu, ko varēsiet saglabāt sev, saviem bērniem, mazbērniem, mazmazbērniem par piemiņu un atgādinājumu.

Kādēļ? Jums tuvojas kāzas, kāzu gadadiena vai kopā būšanas jubileja – šis ir lielisks iemesls, lai pierakstītu un saglabātu atmiņas. Gadu gaitā skaisto, nozīmīgo mirkļu krāsas mēdz izbalēt, nokrāsas piemirstas. Tādēļ ir vērts tās notvert, apstādināt. Šis – rakstveida stāsts – ir viens no veidiem, kā to izdarīt.

Tālrunis:+371 29431863
E-pasts: milestibas.stasti@inbox.lv


Vairāk

Pievienot maršrutam

Kontakti

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Pirmdiena - Sestdiena 10:00 - 17:00 Svētdiena - slēgts

Top