Senatne mūsdienās

Cēsis
07
18°C
 

SākumsZiņas Durvis vēris Cēsu Tūrisma informācijas centrs

13.05.2020

Durvis vēris Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Sestdien, 16. maijā darboties sāka Cēsu Tūrisma informācijas centrs. Turpmāk tas strādās katru dienu no plkst. 10.00 – 18.00. Ja līdz šim bija pieejamas tūrisma jautājumu konsultācijas attālināti, tad tagad apmeklētāji informāciju varēs iegūt arī klātienes sarunā, kā arī izmantot pārējos tūrisma informācijas centra pakalpojumus.

Lai apmeklētu Cēsu Tūrisma informācijas centru, ir nepieciešams ievērot valstī noteiktos ierobežojumus – ieturēt divu metru distanci, dezinficēt rokas un neapmeklēt iestādi, ja ir bijusi saskare ar COVID-19 slimnieku, un ir slikta pašsajūta.  Kā arī ierobežotās platības dēļ, tūrisma informācijas centrs aicina vienlaicīgi telpā uzturēties ne vairāk kā diviem apmeklētājiem. Tāpat ir mainīta tūrisma informācijas bukletu un suvenīru apskates kārtība, tos tūrisma speciālists apmeklētājam izsniedz pēc pieprasījuma. Aicinām apmeklētājus būt saprotošiem un pretimnākošiem.

Cēsu Tūrisma informācijas centrā ikviens var saņemt aktuālāko tūrisma informāciju par Cēsīm un tūrisma piedāvājumiem pilsētā, iepazīties ar Latvijas, Vidzemes un vietējiem tūrisma materiāliem un saņemt konsultācijas par citiem interesējošajiem tūrisma jautājumiem. Kā arī iegādāties pilsētas suvenīrus, nosūtītu pastkarti un saņemt palīdzību, lai rezervētu naktsmītni, iegādātos sabiedriskā transporta vai apskates objektu e-biļetes. Tāpat tūrisma informācijas centrā var iegādāties, atjaunot un saņemt detalizētāku informāciju par Cēsu Drauga karti.

Lai apmeklētu Cēsu Tūrisma informācijas centru, lūdzam ievērot šos noteikumus:  

- ieturēt divu metru distanci;

-telpā vienlaicīgi pulcēties līdz 2 personām;

-dezinficēt rokas pēc ienākšanas;

-neapmeklēt centru, ja bijusi saskare ar COVID-19 slimnieku;

-neapmeklēt centru, ja Jums ir  vīrusa simptomi: rīkles iekaisums, sauss klepus, paaugstināta ķermeņa temperatūra un grūtības elpot;

-izvēlēties bezskaidras naudas norēķinus par pakalpojumiem;

- ieteicams lietot sejas aizsargmasku vai vairogu.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Pirmdiena - Svētdiena 10:00 - 18:00.

No 16. maija Cēsu Tūrisma informācijas centrs atvērts konsultācijām klātienē.

Top