Senatne mūsdienās

Cēsis
Cloudy
14°C
 

SākumsCēsu Drauga karteĪpašie piedāvājumi

Multimediālās izstādes "Simbolisti" apmeklējums par īpašu cenu

Cēsu Drauga kartes īpašniekiem multimediālās izstādes “Simbolisti” apmeklējums tagad ar 15% atlaidi.

Cēsu pilsmuižas klētī ir skatāms unikāls multimediju projekts, kad šeit “atdzīvojas” izcilo latviešu vecmeistaru gleznas un stāsta par latviešu tautas simbolistiem mākslā, mūzikā un dzejā. Cēsu klētī var baudīt vairāk kā četrdesmit mākslas darbus, kurus radījuši Vilhelms Purvītis, Janis Rozentāls, Pēteris Kalve un citi izcili latviešu glezotāji. Īpaši izstādes veidošanai pianists Andrejs Osokins ir ieskaņojis Emīla Dārziņa, Jāņa Mediņa un Jāzepa Vītola klavieru, kamermūzikas un kormūzikas melodijas.

Vairāk

Pievienot maršrutam

Izzinoša mākslas un kultūras ekskursija Cēsīs kopā ar Cēsis Inside

Cesis inside 3.jūlijā aicina doties izzinošā Cēsu ekskursijā, lai baudītu pilsētas dažādo un unikālo izstāžu piedāvājumu, kā arī tikties ar to kuratoriem un uzzināt to veidošanās stāstus! Cēsu Drauga kartes īpašniekiem ekskursijai draudzīga cena – 21.00 eur!

Pastaigas laikā mākslas un kultūras mīļotāji varēs apmeklēt multimediju izstādi Cēsu klētī “Simbolisms”, Rolanda Kaņepa glezniecības darbu izstādi Pasaules Latviešu mākslas centrā un vēstures ekspozīciju “Sirdsapziņas ugunskurs”.

Vairāk

Pievienot maršrutam

Dalība izlaušanās spēlē "Cēsu kauju leģendas" par īpašu cenu

Tuvojoties Latvijas Uzvaras dienai, Cēsu kauju 101.gadadienai, aizraujošā veidā uzzini vairāk par Latvijas vēsturē tik sarežģīto laika posmu, kurā norisinājās Cēsu kaujas. Piedalies izlaušanās spēlē “Cēsu kauju leģendas”. Cēsu Drauga kartes īpašniekiem īpaši draudzīga cena dalībai spēlē – 2,50 EUR!

Lai tiktu galā ar uzdevumiem, būs nepieciešams gan vērīgums, gan loģiskā domāšana, gan radošums un neatlaidība! Spēlē var piedalīties komandas 3 – 4 dalībnieku sastāvā. Komandai vienas stundas laikā jāpaveic uzdevums un jāizkļūst ārā no slēgtas telpas. Izlaušanās spēle notiks Cēsu Vēstures un mākslas muzejā, un tā apmeklētājiem būs pieejama no 17.jūnija līdz 30.jūnijam.

Vietu skaits ir ierobežots, aicinām pieteikties laicīgi, zvanot +371 26576111 vai +371 25770498.

Vairāk

Pievienot maršrutam

Izstādes "Laika liecinieki" apmeklējumam 50% atlaide!

Ar Cēsu Drauga karti Cēsu Vēstures un mākslas muzejam 95 gadu jubilejai veltīto izstādi “Laika liecinieki” iespējams apmeklēt ar 50% atlaidi – 2.00EUR. Izstāde skatāma līdz 2020. gada 31. decembrim.

Viena no iezīmēm, kas raksturo Cēsu muzeja teju gadsimtu ilgo darbību, ir ciešā saikne ar pilsētas iedzīvotājiem, tāpēc veidot muzeja 95 gadu jubilejas izstādi šoreiz tika aicināti cēsnieki.

Sekojot muzeja ierosinājumam, cēsnieki izvēlējās tēmas un atsevišķus priekšmetus, kuri, viņuprāt, raksturo Cēsu pilsētas vēsturi un muzeju.

Izstādē iepazīsiet Cēsu pilsētas un novada vēsturi sākot no vissenākajiem laikiem līdz mūsu dienām.

Izvēlētie stāsti atspoguļo to, cik tematiski bagāts un plašs ir Cēsu muzeja krājums.

Vairāk

Pievienot maršrutam

Klīnikas "Ģimenes zobārstniecība" piedāvājums zobu rotas uzlikšanai

Visu jūliju zobārstniecības klīnikā “Ģimenes zobārstniecība” Cēsīs (Valmieras iela 9) īpašs piedāvājums zoba rotas uzlikšanai. Cēsu Drauga kartes īpašniekiem pakalpojuma veikšanai ir 50% atlaide.

Tagad skaistu zobu rotu var iegūt tikai par 7,50 EUR!

Vairāk

Pievienot maršrutam

Iegādājies Cēsu rudzu maizi ar īpašu atlaidi

Lielisks piedāvājums no maizes ceptuves “Cēsu maize”. Drauga kartes īpašniekiem veikalā "Milti un Zīle Rokā" līdz 15.jūnijam abiem rudzu maizes veidiem 20% atlaide.

Ieturi spēcinošu maltīti vai uzkodu pauzi ar pašā Cēsu sirdī cepto rudzu maizīti.

Vairāk

Pievienot maršrutam

Īpašais piedāvājums maltītei Ungurmuižas restorānā

Svini ikdienu un sarīko sev un ģimenei īpašu ēdienreizi!  Ieturi maltīti, pasūti to līdzņemšanai vai ar piegādi no Ungurmuižas restorāna. Ar Cēsu Drauga karti izdevīgāk! Tās īpašniekiem visu maiju ir īpaša atlaide – 15%  maltītei no restorāna ikdienas ēdienkartes vai līdzņemšanas un piegādes ēdienkartes.

Ar restorāna piedāvājumu var iepazīties Ungurmuižas mājaslapā http://ungurmuiza.lv/

Ungurmuižas restorānā gaidīts ikviens, kurš novērtē gardu maltīti no vietējiem sezonas produktiem! Te ēdiens tiek gatavots lēnām un pamatīgi.

Vairāk

Pievienot maršrutam

Atlaide biļetei uz deju koncertu “Deju pinu vainagā”

Sestdien, 22.februārī, plkst. 17:00 koncertzālē “Cēsis” Vidzemes tautas deju kolektīvi sadancos kopīgā koncertā “Deju pinu vainagā”.

Deju koncerts ar šādu nosaukumu ir kļuvis par tradīciju un šogad notiks jau piekto reizi. Koncerta mākslinieciskais vadītājs Andis Kozaks ar savu deju kolektīvu

“Raitais solis” ir kopā pulcinājuši brīnišķīgus Vidzemes dejotājus, kas izpildīs gan dejas, kas raksturīgas katram novadam, gan jaunākās mūsdienu tautas deju horeogrāfijas. Koncerta režisore ir Gunita Bārda. Katru gadu “Deju pinu vainagā” ir savs motīvs, šogad tas skan:

Soli pa solim šķetinām deju,
Deja pie dejas vainagā vijas!

Koncertā piedalīsies tautas deju ansamblis “Raitais solis” no Cēsīm, jauniešu deju kolektīvi “Piebaldzēni” no Jaunpiebalgas, “Pūpolītis” no Lielvārdes un “Kande” no Cēsīm. Vidējās paaudzes deju kolektīvi “Gauja” no Valmieras, “Miķelis” no Priekuļiem, “Piebaldzēni” no Jaunpiebalgas, “Vēji” no Lielvārdes, “Vidzeme” no Madonas, “Straupe”, kā arī mājinieki “Raitais solis” un “Saulgrieži” no Cēsīm.

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs.

Ieejas maksa: 2,00 EUR – DRAUGA kartes īpašniekiem, skolēniem, studentiem, pensionāriem,

pieaugušajiem 3,00

Vairāk

Pievienot maršrutam

Ar Cēsu Drauga karti atlaide līdz 50% ieejas maksai izstādēs!

No 17. janvāra līdz 8. martam Cēsu pils kompleksā būs skatāmas trīs jaunas izstādes - Latvijas ilustratoru darbu izstāde “Atrasts grāmatā”, Edgara Folka grāmatu ilustrāciju izstāde “Divdesmit” Izstāžu namā un Irinas Vorkales izstāde “Apburtais pilskalns” Cēsu Vēstures un mākslas muzeja Semināru zālē. Izstādes pārsteigs ar darbu dažādību, krāsām un apburs ar maigumu un bezbēdnīgo vieglumu.

Ieejas maksa, uzrādot Drauga karti, Izstāžu namā: 1.50EUR (parasti 3.00EUR)
Ieejas maksa, uzrādot Drauga karti, izstādē “Apburtais pilskalns”: 1.00EUR (parasti 1.50EUR)

Vairāk

Pievienot maršrutam

Akcija Cēsu Drauga kartes iegādei!

Pērkot Cēsu Drauga karti no 16.12.-06.01., tā ir derīga 2 gadus.
Iepriecini sevi vai savus tuvos!

Drauga karti iespējams iegādāties:

Cēsu Tūrisma informācijas centrā, Baznīcas laukumā 1, Cēsīs

un Cēsu Pils apmeklētāju centrā, Pils laukumā 9, Cēsīs

 

Vairāk

Pievienot maršrutam

30.10. koncerts "Līvu sasaukšanās"

Cēsu drauga kartes īpašniekiem - 5 EUR
Standarta biļetes - 7 EUR
Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās

LĪVU SASAUKŠANĀS 30. oktobrī plkst. 20.00 koncertzālē CĒSIS ir koncertprogramma, kuru kopā ar domubiedriem radījuši Saulkrastu koris ANIMA, diriģente Laura Leontjeva un komponists Uģis Prauliņš.

Koncertā dzirdēsiet Uģa Prauliņa, Laimas Jansones, Edgara Beļicka kompozīcijas no albuma JŪRD.SAKNES.ROOTS un citus jaundarbus, kuru galvenais iedvesmas avots ir lībiešu kultūras bagātīgais mantojums.

LĪVU SASAUKŠANĀS ir mūsu redzējums kā apzināt, saglabāt un mūsdienīgi interpretēt nemateriālās kultūras vērtības, kuras pieder ikvienam no mums.

“Vēlējos atrast tieši Vidzemes lībiešu dziesmas vai tekstus, bet izdevās sasaukt kopā visus Latvijas somugrus – līvus, leivus, lucus: somugru dienvidu robežas ciltis ar to atbalsīm Sāremā un Pērnavā,” atklāj komponists Uģis Prauliņš.

Koncertā piedalās Saulkrastu koris ANIMA (www.korisanima.lv), Uģis Prauliņš (taustiņinstr.), Latvīte Cirse (kokle), Mārtiņš Miļevskis (sitamie instr.), Andris Grunte (bass), Andis Klučnieks (stabules), Otto Trapāns (vijole), Undīne Cercina (vijole), Paula Kronentāle (alts), Undīne Balode (čells), Edgars Beļickis (taustiņinstr.).

Solisti: Julgī Stalte, Ilona Dzērve, Elīna Ose un solistu grupa.

Mākslinieciskā vadītāja Laura Leontjeva, diriģents Matīss Tučs, vokālā pedagoģe Elīna Ose, horeogrāfs Jānis Purviņš.

“Latvija ir līvu un latviešu tēvzeme – zeme, kurai dota visa sirds. Un te simtu pirmajā šīs zemes veiksmes stāsta, brīvvalsts gadā, jau atkal ieskanas līvu mēle. Tas ir signāls, tā ir cerība nākotnei, ka tieši šeit rodas rītdiena – divu brīnumainu kultūru mijiedarbības evolūcija. Lett the Liv and Lett Live!” Julgī Stalte.

Koncertprogramma LĪVU SASAUKŠANĀS ir tapusi ar Valsts Kultūrkapitāla fonda, Latvijas Valsts Mežu, Vidzemes plānošanas reģiona, p/a Cēsu Kultūras un Tūrisma centra, Saulkrastu novada domes un SIA Varita atbalstu.

Aicinām svinēt UNESCO izsludināto pirmiedzīvotāju valodu gadu kopā un apzināties savas dziļās un nepieradinātās saknes.

Vairāk

Pievienot maršrutam

26.10. Leģendu nakts Cēsu Jaunajā pilī

Ieejas maksa: 3,00 EUR Cēsu Drauga kartes īpašniekiem, skolēniem, studentiem un pensionāriem; 5,00 EUR pieaugušajiem; 12,00 EUR ģimenes biļete (2 pieaugušie + bērni līdz 16 g.v.)

Š.g. 26.oktobrī no plkst. 19.30 līdz 24.00 Cēsu Jaunajā pilī Leģendu nakts pasākums “Patiesība par leģendu - mēmā kino aktrise grāfiene Kissa fon Zīversa”.

Aizraujošais dzīves stāsts ļaus mums iepazīt tuvāk aktrisi grāfieni Kissu fon Zīversu un citas grāfu Zīversu dzimtas jaunākās atvases. Ieklausīsimies viņas bērnības dienu soļos un smieklos, kas reiz pieskandinājuši Cēsu Jauno pili, uzzināsim par seniem, noslēpumu apvītiem notikumiem. Baudīsim neaizmirstamu laiku dzejā, mūzikā, dejās un kino. Piedzīvosim kaut uz mirkli mēmā kino zelta laikmetu.

 

Galvenās aktivitātes:

20:00 – 24:00

  • Stāsts par mēmā kino aktrisi Kissu fon Zīversu no grāfu Zīversu dzimtas;
  • Literārais salons “Dzeja cauri gadsimtiem” kopā ar Cēsu teātri;
  • Autogrāfu darbnīca pie kaligrāfijas meistara;
  • Latviešu mēmā kino klasika “Lāčplēsis”;
  • Radošā darbnīca “Mēmā kino aktieri un aktrises”;
  • Foto ateljē “Kadrs no mēmā kino”;
  • Galda spēles Lademahera torņa bibliotēkā;
  • Brīnumu pasaku darbnīca bērniem;
  • Grāfa virtuvē “Melnā gulbja” kafijas baudīšana;
  • “Kārļamuižas” saimnieces gardumi – vīns un uzkodas.

21:00   20.-30.gadu modes dejas kopā ar deju grupu “Magnolia” Lielajā salonā

22:00   Kamermūzikas koncerts Lielajā salonā

Spēlē Vidzemes kamerorķestris, mākslinieciskais vadītājs Andris Veismanis

Biļešu iepriekšpārdošana “Biļešu paradīze” kasēs

Ieeja pilī no plkst. 19:30

Adrese: Pils laukums 9, Cēsis

Leģendu nakti organizē Latvijas Piļu un muižu asociācija (LPMA). Leģendu nakts notiek visā Latvijā. Pasākumu rīko p/a “Cēsu Kultūras un tūrisma centrs”, kontaktpersona: Kristīne Timermane – Malēja, Cēsu Kultūras centra projektu vadītāja, tel.: 25770498, kristine.maleja@cesis.lv

 

 

Vairāk

Pievienot maršrutam

12.10 atgriežas pianiste Olga Palija ar Šūmaņa un Šūberta daiļradi

Cēsu Drauga kartes īpašniekiem – 10,00 EUR Biļešu paradīzes kasēs, vai, iepriekš rezervējot, pirms koncerta.
Standarta biļetes 12,00 EUR

Ungurmuižā 12.oktobrī plkst. 16.00 atgriežas brīnišķīgā pianiste Olga Palija ar jaunu solo programmu, veltītu divu izcilu komponistu – Roberta Šūmaņa un Franča Šūberta daiļradei!

Vairāk informācijas: http://ungurmuiza.lv/2019/09/04/olgas-palijas-olga-paliy-solo-koncerts-12-oktobri/ 

 

Vairāk

Pievienot maršrutam

11.10. Duets “Flautas stāsti”

Drauga kartes īpašniekiem 5 EUR
Standarta biļešu cena 10 EUR

11.oktobrī plkst. 18.30. Cēsu Izstāžu Namā koncerts. Duets “Flautas stāsti”.

Flautiste Dita Krenberga un pianiste Ieva Oša kopā muzicē jau divdesmit gadus un šajā koncertprogrammā skaņās glezno stāstu par mīlestību un tās dažādajām sejām iemūžinātu

leģendās, mītos, dzejas rindās un partitūrās. Tā var būt maiga un uzticīga kā Agates mīla pret Maksi operā ‘’Burvju strēlnieks’’, uzliesmot kā postoša kaislība pasaulslavenajā drāmā ‘’Karmena’’, būt Gētes Minjonas ilgu pilnā vai Petrarkas Lauras gara apdvesta, arī dienvidnieciska temperamenta caurstrāvota vai ziemeļnieciskā atturībā sakņota..

Programmā franču, vācu, itaļu, spāņu romantisma laikmeta mūzika un dzeja

Biļetes Biļešu paradīzes kasēs. Iegādāties šeit.

Vairāk

Pievienot maršrutam

6.10. Zelta Rudens ekskursija Cēsīs

Ar Cēsu Drauga karti 18.- Eur (cenā iekļautas visas minētās degustācijas)

Standarta dalības maksa 20.- Eur (cenā iekļautas visas minētās degustācijas)

Pienākot rudens ražas laikam, ar lielāko lepnumu piedāvājam mūsu mīļāko Cēsu maršrutu – Izgaršo Cēsis!
Ekskursijas gaitā Cesis inside Jūs iepazīstinās ar vareno Cēsu vēsturi,

apskatīsiet vērā ņemamās celtnes un objektus, izpētīsim zelta rudens nokrāsas un pats galvenais – ciemosimies pie uzņēmējiem, kuri aktīvi darbojas un attīsta biznesu Cēsīs un baudīsim gardas degustācijas.

Piemēram, mājīgajā ceptuvē Cēsu Maize pie cēsnieka Agņa mēs pagaršosim bio maizi, Labas saknes uzzināsim veselīga uztura un dzīvesveida pamatprincipus, kā arī degustēsim burkānu sulu un veselīgos dārzeņu cepumus. Savukārt, Melnais Gulbis kafijas entuziasts Kaspars dalīsies ar sava uzņēmuma stāstu un pacienās ar gardu un uzmundrinošu kafijas dzērienu, un apciemosim arī alus darītavu Trimpus, kurā baudīsim viņu brūvēto alu, skuju kolu un citus pašmāju labumus. Tu nojaut pareizi – šis būs rudens piedzīvojums Tev un visām Tavām garšas kārpiņām. Un mēs galvojam, ka Tu nenožēlosi ne kumosa!

Tikšanās vieta pie Cēsu TIC 11.00
Iesim ~ 2km un ~ 3 stundas

Ekskursijai ar iepriekš jāpiesakās, rakstot uz info@cesis.lv vai zvanot 28318318.
Ekskursijas notiks, ja būs pieteikušies vismaz 10 dalībnieki.

 

Vairāk

Pievienot maršrutam

29.09. Zelta rudens ekskursija Cēsīs

Ar Cēsu Drauga karti 5.- Eur
Standarta dalības maksa 7,- Eur

Rudens krāsas jau iezogas Gaujas Nacionālajā parkā un par godu pasaules tūrisma dienai, šo svētdien, 29. septembrī, Cēsu Tūrisma informācijas centrs kopā ar Cēsis inside atraktīvo gidi Sigitu Klētnieci piedāvā zelta rudens ekskursiju "Kūrvietas Cēsīs".

Sagaidot rudens košās krāsas, dosimies izzinošā un uzmundrinošā svētdienas pastaigā pa Cēsu šaurajām ieliņām un taciņām līdz Gaujai, kur paveras burvīgs skats uz rudens izkrāsotajām lapām. Atklāsim ko jaunu un atminēsimies pašu stāstus. Cēsis, kā atpūtas, kūrorta un sanatoriju pilsēta ir jau kopš 19.gs. sākuma, ar ko bija īpaša un slavena pat tālajā Pēterburgā to uzzināsi ekskursijas laikā!

Ekskursijai iepriekš jāpiesakās, rakstot uz info@cesis.lv vai zvanot 28318318.

*Ekskursija notiks, ja būs pieteikušies vismaz 10 dalībnieki. 

 

Vairāk

Pievienot maršrutam

20. septembrī Nakts Jaunajā Pilī

Drauga kartes īpašniekiem īpaša cena unikālai ekskursijai "Nakts Jaunajā Pilī"!

Vai esi kādreiz nakts aizsegā bijis Pilī? Izmanto aizraujošu iespēju naktī, gida pavadībā doties izzinošā ekskursijā "Nakts Jaunajā Pilī" - uzzini, kas dzīvoja

Cēsu Jaunajā Pilī, kā noritēja Pils iemītnieku ikdiena un daudz, daudz citu interesantu un aizraujošu stāstu un varbūt arī kāds negaidīts pārsteigums!

Vietu skaits ierobežots, tāpēc lūdzam iepriekš pieteikties un rezervēt dalību ekskursijā!

Pieteikšanās rakstot: muzejs@cesis.lv

Cēsu Drauga kartes īpašniekiem tikai 4 EUR
Ekskursijas ilgums 1 – 1,5h

Uz tikšanos Cēsu muzejā 20. septembrī plkst. 22:00!

Vairāk

Pievienot maršrutam

Čello Cēsis 2019

Drauga kartes īpašniekiem 5% atlaide Čello Cēsis apmeklējumam!

Čello Cēsis ir festivāls, ar kuru Koncertzāle “Cēsis” tradicionāli iesāk jauno sezonu. Šis festivāls ir atkārtoti saņēmis nozīmīgo Eiropas festivālu asociācijas kvalitātes zīmi EFFE Label.

Šoruden festivāla koncerti norisināsies no 13. – 15. septembrim. Unikālās koncertprogrammās dzirdēsim čella spēles meistarus un jaunas skatuves zvaigznes no Amerikas, Vācijas, Japānas un Latvijas.

Pilna pasākuma programma ŠEIT.

Vairāk

Pievienot maršrutam

8. septembrī Džeza koncerts Keiko

8. septembrī plkst. 17:00 Cēsu Meža skolā notiks džeza koncerts, kurā uzstāsies starptautiski pazīstamā japāņu džeza pianiste un dziedātāja Keiko Borjesona (Keiko Borjeson), viens no Latvijā labākajiem saksofonistiem - cēsnieks Zintis Žvarts un bigbends “Valmieras puikas”.

Keiko Borjesona (Keiko Borjeson) ir mācījusies akadēmisko pianismu mūzikas universitātē Tokijā, vēlāk pabeigusi arī Siena Academia Quigiana Itālijā, kur studēja kamermūziku. Pārceļoties uz dzīvi ASV (Detroitā), Keiko ļoti aizrāvās ar džeza mūziku, tikās ar džeza leģendām Carmen McRae, Sir Roland Hannah, Hank Jones un Mal Waldron. Tam sekoja studijas šajā mākslas jomā gan kā pianistei, gan vokālistei. Jau studiju laikā māksliniece sāka aktīvu koncertdarbību pa visu pasauli un turpina to darīt joprojām. Nu jau divdesmit gadus Keiko Borjesona ierodas arī pie mums Latvijā. Māksliniece ir saņēmusi apbalvojumus no Zviedrijas Karaliskās akadēmijas, viņai piešķirts goda profesores tituls Šin-Yo universitātē Ķīnā, izdevusi 5 mūzikas albumus, kuri visi novērtēti ar džeza mūzikas balvām.

Zintis Žvarts ir Latvijā atzīts saksofonists, kurš aktīvi koncertē dažādos mūzikas stilos nu jau vairāk nekā 30 gadus. Šobrīd aktuālākais jaunums viņa mūziķa karjerā ir džeza grupas “Jam orchestra” jaunā studijas albuma “Stay With Me” izdošana. 2017. gadā iznāca Zinta Žvarta latviešu populārās mūzikas solo albums “Gadalaiki. Rudens. Saksofons”. Mūziķis joprojām aktīvi koncertē ar grupu Big Al & The Jokers, 2020. gada 17. janvārī ieplānots mākslinieka 50 gadu jubilejas koncerts Cēsu koncertzālē ar speciāli veidotu bigbendu un īpašajiem viesiem.

Jau trīs gadus Zintis Žvarts muzicē kopīgos koncertos kopā ar Keiko Borjesoni Latvijā un Japānā. Šogad, atzīmējot divdesmitgadi, kopš Keiko uzstājas Latvijā, abiem solo māksliniekiem pievienosies Valmieras kultūras centra bigbends “Valmieras puikas” mākslinieciskā vadītāja Gunāra Geduševa vadībā. Kolektīvs dibināts 1992.gadā un tā sastāvu pamatā veido Valmieras, Cēsu un citu mūzikas skolu skolotāji, audzēkņi un absolventi. Bigbenda muzicēšanas stils ir dzīvespriecīgs un atraktīvs, tāpēc tā uzstāšanās vienmēr ir gaidīta. Orķestris dodas koncertceļojumos arī uz citām Eiropas valstīm un piedalās festivālos.

Ieejas maksa koncertā:
5,00 EUR pieaugušajiem
3,00 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem, Drauga kartes īpašniekiem
Biļetes iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā Biļešu Paradīzes kasēs.
Koncertu organizē pašvaldības aģentūra “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”.

Džeza koncerts pasākums Cēsīs

 

Vairāk

Pievienot maršrutam

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Pirmdiena - Svētdiena 10:00 - 18:00.

Top