Senatne mūsdienās

Cēsis
38
-4°C
 

SākumsZiņas Aizraujošas dzimšanas dienas ballītes bērniem rudenī un ziemā

31.10.2017

Dzimšanas dienas ir svētki, kas ir nozīmīgi un ļoti gaidīti notikumi bērniem. Vasaras sezona piedāvā ļoti plašas iespējas dzimšanas dienas ballītes rīkošanai gan brīvā dabā, gan telpās. Lai šo īpašo dienu atzīmētu godam arī rudens un ziemas sezonā, kad aiz loga valda drēgns un mitrs laiks, Cēsīs un apkārtnē ir pieejamas vairākas iespējas bērnu izklaidei.

Ja, gaviļnieks un mazie svētku viesi ir zinātkāri un aizrautīgi pētnieki, tad neaizmirstamu dzimšanas dienu var pavadīt zinātkāres centrā “ZINOO”.  Šeit svinību viesi var doties neaizmirstamā ceļojumā kosmosa dzīlēs, piedzīvot zinātniskus brīnumus kopā ar visiem zināmo pētnieku Einšteinu un iepazīt ķīmijas un fizikas likumus vēl nepieredzētā veidā. Pēc izzinošām aktivitātēm mazie viesi zinātkāres centrā var rīkot arī svētku mieslastu.

Vēstures elpas apvītas un viduslaiku gara iemiesotas svētku svinības viesus gaida Cēsu pils kompleksā. Svētku tematika ir ļoti plaša, un katrs jubilārs atradīs sev tuvāko. Skolas vecuma bērni savu dzimšas dienu var svinēt 19. gs. skolā, iejūtoties tā laika atmosfērā un uz savas ādas izjust senās mācību metodes.  Tāpat mazie gaviļnieki ar aizraujošu uzdevumu palīdzību pilī spēlē dārgumu lādes medības un kā detektīvi dodas pa pēdām uzdevumiem, lai atrastu visvērtīgāko dārgumu lādi – dzimšanas dienas dāvanas gaviļniekam. Papildus svētku programmai ir iespējams organizēt arī svētku mielastu.

Viduslaiku tērpu darbnīca piedāvā dzimšanas dienas svinēt īsti viduslaicīgā garā ar pārģērbšanos viduslaiku tērpos un fotogrāfēšanos. Tāpat mazie svētku viesi var piedalīties leļļu izgatavošanas procesā un iejusties kādā no pasaku tēliem, tā esot daļai no  leļļu izrādes, un baudīt vecāku sagatavotos dzimšanas dienas gardumus.

Viesu namā “Rendas” bērnu ballītes ir vismīļākās un gaidītākās aktivitātes. Viesu nama saimnieki ir parūpējušies, lai jubilāram un viņa draugiem būtu aktīva un piedzīvojumiem bagāta dzimšanas diena ar radošajām darbnīcām, sejiņu apgleznošanu, bumbiņu baseinu, piepūšamajām atrakcijām un svētku gardumiem.

Maizes cepšanas svētki ir īpašs un skaists dzimšanas dienas svinēšanas pasākums. Maizes mājas saimnieki labprāt dalīsies pieredzē ar dzimtas mantojuma noslēpumiem, tupinot mūsdienās gadsimtiem senu rupjmaizes cepšanas rituālu. Mazie gaviļnieki iemācīsies novērtēt Latvijas garšu un smaržu!

Vairāk piedāvājumu un apskates objektu www.visit.cesis.lv

Kontakti

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Pirmdiena - Svētdiena 10:00 - 18:00

Top